Комунальники вже більше доби долають наслідки снігопаду

У Золотоноші не просто снігопад, а стихійне лихо. Це офіційно. Про це щойно повідомив керівник управління житлово-комунального господарства Олександр Флоренко. Станом на ранок на ліквідацію негоди направлено всю наявну в комунальників техніку. Допомагають рятувати містян із снігового полону трактори всіх промислових підприємств міста, а також важка техніка деяких сільськогосподарських підприємств району. Особливо в місті дякують Олексію Васильченку, керівнику піщанського СТОВ “Маяк”.

Спеціалісти УЖКГ з учорашнього ранку не залишали свої робочі місця. Безпосередньо на дорогах координують роботу техніки, яка теж працює цілодобово.

– За день таку масу опадів не прибрати. Від громади просимо набратися терпіння. Місту ж знадобиться будь-яка допомога, але тільки не поливання брудом в соціальних мережах тих людей, які працюють до зносу, – наголосив Флоренко.

Як відомо, після потужних опадів (декадна норма) вчора вночі деякі вулиці лишились без світла. У першу чергу енергетики відновлювали живлення дитячих садочків та амбулаторій Центру первинної медико-санітарної допомоги. Зникла електроенергія і на основному водогоні, проте неабияка оперативність електриків позбавила містян від проблем із водопостачанням.