Заметіль, зміна графіку освітлення: нарада комунальників 17 січня

Щотижнева нарада керівників комунальних служб міста, що відбувається під очільництвом першого заступника міського голови Олега Масла, відбулася у звичному робочому руслі. Керманичі відзвітували за проведену роботу, обговорили нагальні питання та узгодили графік роботи товариств і підприємств на найближчий тиждень.

Зима додає роботи золотоніським комунальникам, хоча у більшості – з викликами вони справляються. За повідомленням директрора ПрАТ «ЗолотоношаРемБуд» Володимира Клімова, снігоочисна техніка сьогодні виїхала на вулиці міста о 02:00. Центральні вулиці намагалися максимально очистити, ними машини пройшлися 6 разів. Вулиці, які знаходяться далі від центру теж чистять. Планують впродовж дня охопити всі.

Голова правління ПрАТ “Янтарь” Володимир Гончар скаржиться на те, що не усі дворові проїзди та двори багатоповерхівок вдалося почистити. Причина: припарковані біля під’їздів автомобілі мешканців.

– Вкотре звертаюся до жителів багатоповерхівок – не залишайте автомобілі у дворах. Це унеможливлює нашу роботу,- резюмував Гончар.

Олег Масло зауважив, що найпотужніші снігопади прогнозують у області саме на 18 січня, тому комунальники мають бути готовими до патової ситуації.

Працівники ТОВ «380В» продовжують замінювати світлоточки на вулицях міста. Ускладнює роботу автомобільна вишка, що вийшла з ладу. Її обіцяють відремонтувати за тиждень. За повідомленням директора цього підприємства Владислава Восколовича, невдовзі зміниться час освітлення вулиць міста. З понеділка ліхтарі працюватимуть з 17:00 до 00:00.

Читайте також: