Замість олів’є – робочі рукавиці: золотоніські комунальники працюють навіть в переддень свята [ФОТО]

Доки золотонісці закінчують останні приготування до святкування Нового року, місцеві комунальники продовжують наводити лад у Золотоноші. Сьогодні керівник УЖКГ Олександр Флоренко та Начальник інженерно-технічного відділу управління житлово-комунального господарства Артем Харін встановили декілька нових дорожніх знаків на вулиці Шевченка, в районі аварійного колектора. В той час їхній колега Олександр Городинець протягом дня займався висотними роботами: допомагав ремонтувати “Головний екран міста” на центральній площі, який вийшов з ладу після нічних перебоїв в електромережі.

Цей збій також завдав клопоту водоканалівцям, яким довелося ремонтувати насоси на центральній насосній станції та на вулиці Пирогова. Без роботи не залишилась і бригада водовідведення КП “Міський водоканал”. Її робітники ліквідовували аварію на вулиці Євгена Півня.

Незважаючи на святкові дні, не зупиняються також роботи з вивезення гілля та рослинних решток. Тільки за сьогодні з району колишнього м’ясокомбінату на Гагаріна вивезли 26 машин сміття.

До роботи золотоніських комунальників люди ставляться з особливою вимогливістю, однак напередодні новорічних свят та й під час їх проведення працівники готові пожертвувати вихідними та своїм особистим часом, якщо у цьому буде певна потреба.