156 зенітний ракетний полк » Ніхто не зрадив присязі!

Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі, Великої Вітчизняної війни до теперішнього часу.

На Сході України обороняють рідну землю  воїни військової частини А1402, справжні патріоти України. Для них є справою честі і гідності виконати поставлені завдання. Вони готові боротися, рішуче захищати Україну, жертвуючи найдорожчим – життям. За кожною історією – справжній герой, на прикладі якого виховуватимуться прийдешні покоління українців. Вони різні за віком, професією, з різних куточків країни.

Багато з них, коли ворог прийшов на поріг нашого спільного дому, не чекаючи повістки прийшли до військкомату, залишивши сім’ї, роботу, рідні міста, дехто повернувся з-за кордону, і стали на захист своїх батьків і дітей. Бо майбутнє України для них – понад усе.

1 березня 2014 року. Субота. Підрозділи зенітно-ракетного полку піднімають по тривозі. На всіх напрямках: Луганськ, Донецьк, Маріуполь… Три дивізіони спішно виїжджають з ППД. Позаду – залишені військові містечка, власні квартири, майно, і навіть – розбиті сім’ї.

Ні в кого з офіцерів, сержантів та солдат контрактників не виникло ні жодного сумніву залишатися біля нагрітих місць, хоч яку агітацію не проводив ворог. Ніхто не зрадив Присязі на вірність українському народові.

Пліч-о-пліч воїни зустріли натиск ворога шквальним вогнем із усіх видів штатної зброї і не тільки стримували супостата, але часом змушували відступати та тікати.

Авдіїївка – місце дислокації підрозділу частини

Погляд через дуло

Бойова колісниця з ЗУ 23-2

Військова частина в 2015 році

Встановлення державного прапору в с. Привітне після буревію

На могилі загиблого побратима

 – З нагоди 26 – ї річниці Збройних Сил України ми вшановуємо пам’ять військовослужбовців всіх видів та родів військ, які загинули боронячи рідну землю від московських зайд і їх посіпак,– зазначає командир зенітного ракетного полку полковник Олександр Іванович СТАШУК,- від імені військового колективу зенітників та небайдужих мешканців Золотоноші схиляємо голови перед загиблими побратимами – однополчанами військової частини А1402: старшим солдатом КОЗАКОМ Борисом Сергійовичем, солдатом ІЩЕНКОМ Павлом Петровичем, майором ГОНЧАРУКОМ Віталієм Миколайовичем. Герої не вмирають!

Прес-служба військової частини А1402