Сміття, приписи, освітлення, підготовка техніки до зими: нарада комунальників від 22 листопада

У середу відбулася традиційна нарада керівників комунальних служб міста під очільництвом першого заступника міського голови Олега Масла. З-поміж інших проблем, що були вирішені на зібранні, чи не найбільше уваги приділялося питанню благоустрою міста, зокрема вивезенню сміття, повідомляє тижневик “Златокрай” у №47 від 23 листопада.

Як розповів директор КП «Міський водоканал» Сергій Кузнєцов, протягом останніх двох днів з вул. Черкаська, 85 було вивезено 9 автомобілів побутових відходів, а з району МБЗ, за словами Володимира Гончара, «янтарівці» – 9 тракторних причепів. Обидва керівники з обуренням констатували, що таке перевантаження контейнерних майданчиків зумовлене тим, що деякі містяни привозять сміття легковими причепами і вивертають біля баків. Шість великогабаритних контейнерів вже отримали постійну прописку – вул. Баха, 90; Лікарняна, 7; Миколи Негоди (кладовище); Черкаська, 121-123; 23 Вересня, 90; Незалежності, 37. З мешканцями приватного сектора у цих мікрорайонах переукладено 105 договорів на вивезення ТПВ на нових умовах. Очільник комунального підприємства повідомив, що держава заборгувала 1 млн 122 тис. грн з відшкодування пільг і субсидій за надані послуги населенню, у приватного товариства «Янтарь» ця сума становить близько 600 тисяч.

На минулому тижні на кладовищі, що на вул. Миколи Негоди (Колгоспна), жителі перекидали накопичене сміття на проїжджу частину. У відведене для збору непотребу – сухої трави, квітів, траурних вінків та кошиків – місце мешканці довколишніх вулиць зносили й побутові відходи, чим сприяли розростанню стихійного сміттєзвалища. Не виключено, що свою частку внесли й заїжджі чистолюби-специ з метання сміттєвих пакетів. Не допомогли й чергування та спостереження місцевих. Тож і вдалися до такої своєрідної акції протесту, адже купа почала розсуватися на могилки рідних. Впорядковувати територію довелося працівникам дільниці благоустрою, які вивантажили 12 спецавто сміття. Віднині там встановлений великогабаритний контейнер, який комунальники вивозитимуть по мірі його наповнення – раз у три дні.

Начальник управління ЖКГ Олександр Флоренко повідомив про вручення приписів керівникам золотоніських організацій, які не займаються впорядкуванням прилеглої території після проведення ремонтних земляних робіт. Зокрема, біля Торгового центру, у районі школи №1 та на перехресті вул. Гоголя – Шевченка. Також вручені попередження всім очільникам щодо наявності люків на оглядових колодязях комунікацій на підпорядкованих прибудинкових територіях з метою недопущення нещасних випадків та надзвичайних ситуацій.

Головний інженер ТОВ «380 В» Василь Падалка інформував про освітлення вул. Осіння за програмою «Золотоноша власними руками» та частини вул. Новоселівська за рахунок міського бюджету. Також енергетики на численні звернення громадян демонтували залишки залізного стовпчика на центральному вході у парк культури та відпочинку з боку вул. Січова. Наразі енергетики товариства, окрім інших напрямків роботи, обслуговують 2 177 світлоточок у місті. Тож їхня заміна чи відновлення будуть проводитися протягом єдиного визначеного дня тижня. Заявки приймаються від голів квартальних комітетів щодня.

Дорожники ПрАТ «Золотоношарембуд», за словами керівника Володимира Клімова, завершили запланований на цей рік обсяг робіт з будівництва тротуару по вул. Баха. Наразі вони займаються технічним обслуговуванням та ремонтом посипальної техніки.

Присутня на нараді старша будинку №129, 131 на вул. Шевченка дійшла згоди з керівниками, що ремонт дворового заїзду та заміна труб каналізаційної системи буде проведена на умовах програми «Золотоноша власними руками», тобто, за дольової участі мешканців багатоповерхівок.

Читайте також: