Золотоніських воїнів АТО продовжують забезпечувати житлом

Трикімнатну квартиру отримав молодший сержант 1969 року народження Олексій Фесюра. За повідомленням Тетяни Лукомської, начальника управління праці та соціального захисту населення Золотоніської міської ради, це вже четвертий учасник АТО, який отримує житло. Раніше ключі від осель отримали Геннадій Путинець, Ярослав Платмір та Микола Юхименко. У Золотоноші учасники АТО отримують житло згідно Постанови КМУ від 19.10.16 р. № 719 «Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів I—II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції».

Також Лукомська зауважує, що для бійців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів I—II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, відкривається спеціальний пільговий рахунок, на який надходять кошти. За рахунок цих надходжень хлопці можуть обирати собі житло у будь-якому місті України. Управління праці в свою чергу оформлює усі супровідні документи для отримання такого житла.

Віриться, що це лише перші ластівки у отриманні помешкань для числа оборонців рідної землі. Надалі заплановано надання учасникам АТО не лише житла, а й земельних ділянок.