В будинку культури відкрито сучасний зал хореографії [ФОТО]

Золотоноша – місто творчості та розвитку. Ні для кого не секрет, що у провінційному містечку функціонують більше п’яти танцювальних студій. Аматорськими їх назвати важко, адже дітлахи, які займаються хореографією, – неодноразові призери світових та національних конкурсів.

Ініціативна група батьків танцювальної студії “Dance Maister” звернулася до міських керманичів із проханням оновити танцювальний зал, що на другому поверсі міського будинку культури. Міський голова Віталій Войцехівський запевняє, що одним з пріоритетних завдань влади міста є створення умов для творчого розвитку молоді. За його словами, саме тому приміщення зовсім нещодавно відремонтували за рахунок міського бюджету.

На ремонт витрачено 47 тисяч гривень. Відновлено професійний танцювальний паркет, стіни та стелю, замінено електрику, підвіконня, закуплено лавочки тощо. Посильну допомогу по ремонту залу також надали батьки вихованців танцювальної студії, однак без допомоги владних структур, звісно, не впоралися б.

Керівник танцювальної студії “Dance Maister” Юлія Пилипенко не стримує емоцій вдячності і зауважує, що такий сучасний танцювальний зал є тільки у обласному центрі, тепер ще і у нас, в Золотоноші.

– Хочу подякувати батькам своїх вихованців за небайдужість та міським керманичам за таку значну матеріальну допомогу. Тепер усі танцювальні вершини нам підкоряться, а діти із задоволенням займатимуться у теплому, сучасному та гарному залу, – зауважує викладачка.