Скільки коштів отримала районна лікарня із міського бюджету? [ІНФОГРАФІКА]

Золотоніське фінуправління оприлюднило попередній звіт про перерахування міських коштів до районного бюджету на потреби місцевої центральної районної лікарні. За інформацією установи, станом на 22 листопада в цілому профінансовано понад 16 мільйонів гривень. Із них медична субвенція з Держбюджету на утримання лікарні склала 14 мільйонів, виключно власні кошти міста – майже 2.

Більшість цієї суми витрачено на відшкодування спожитих енергоносіїв медичним закладом – 1 166 500 гривень. Тепло для ЦРЛ наразі постачають дві компанії: ТОВ “Альтер Енерджі” за ціною 1440 грн за гігакалорію та КП “Міський Водоканал” за 968 гривень. 

Також, за офіційними даними, 372 тисячі гривень витрачено на умовах співфінансування на капітальний ремонт приміщення першого поверху лікарні, 150 тисяч – на проектно-кошторисну документацію для капремонту хірургічного відділення та операційного блоку, 125 тисяч – на комп’ютери для дев’яти робочих місць, 158 – на співфінансування для встановлення програмного забезпечення.