Золотоніських депутатів запрошують взяти участь у Всеукраїнському диктанті

Жителів Золотоноші запрошують взяти участь в написанні диктанту, котрий відбудеться вже цього четверга, 9 листопада. Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, котрий традиційно пишеться на День української писемності та мови, цього разу проводимуть в якості міжнародного флешмобу. Торік організатори отримали понад 20 робіт, а географія не обмежилася Україною: перевіряли свої знання учасники з багатьох країн Європи.

Золотоноша писатиме диктант о 12:00 в приміщенні спеціалізованої школи №1. В свою чергу Золотоніська міська рада закликає золотонісців долучитися до цієї патріотичної акції. Таке повідомлення від органу місцевої влади надійшло сьогодні. Запрошують також до написання диктанту усіх депутатів, особливо тих, хто показово опікується мовним питанням. 

– Нехай Золотоноша буде містом справжніх патріотів, які знають та цінують рідну мову, уміють нею послуговуватися. Нехай мова нашого народу об’єднає справжніх українців, – зазначається в повідомленні.

Радіодиктант транслюватимуть на Першому каналі Українського радіо. Об’єм тексту – близько 150 слів, ведучий – мовознавець Олександр Авраменко. Саму ж роботу слід надіслати на адресу радіо: Київ-1, Хрещатик, 26. Учасники, що не припустяться жодної помилки, будуть нагороджені символічними призами.