20-річного вітчима звинувачують у вбивстві малолітньої дитини

В цю страшну пригоду, що сталася в Золотоноші в ніч із 2-го на 3-е жовтня важко повірити не тільки жителям міста, а й поліцейським, що проводили слідчий експеримент. Від рук 20-річного вітчима загинула півторарічна дівчинка Мирослава. У неї діагностували травму органів черевної порожнини та ушкодження внаслідок контакту з тупим предметом — такий висновок медичної експертизи, пише “Черкаський край”.

Молодого чоловіка затримано, йому оголошено про підозру, подію кваліфіковано за ст. 115,ч.2, п.2 (умисне вбивство малолітньої дитини) Кримінального кодексу України. Йому загрожує позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі.

Згідно з коментарем, наданим службою у справах дітей, молоді та спорту нашому виданню, у вересні до них надходило анонімне повідомлення про негаразди в цій молодій сім’ї. Фахівці на скаргу відредагували відразу, відправивши на цю адресу комісії. Її представляли двоє інспекторів ювенальної превенції Золотоніського відділу поліції, двоє спеціалістів служби у справах дітей, молоді та спорту, директор Центру соцслужб для молоді.

Під час обстеження комісія зафіксувала незадовільні умови проживання, безлад і відсутність продуктів харчування. Матері дитини вказали на недоліки та рекомендували терміново усунути їх. Провели й роз’яснювальну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків відносно малолітньої дитини. За цим фактом ще й направили до поліції матеріали щодо притягнення матері до адміністративної відповідальності.

– При повторних відвідинах сім’ї комісія відзначила позитивні зміни: будинок прибраний, дитина доглянута, продуктами харчування родина забезпечена. Фахівці служби подібні родини тримають на контролі постійно, здійснюючи всі необхідні превентивні заходи та вчасно повідомляючи правоохоронців про будь-які потенційно критичні ситуації. , – йдеться у повідомленні служби в справах дітей, молоді та спорту.

На жаль, від подібних кримінальних вчинків вберегти людей неможливо. Наразі Золотоніський відділ поліції проводить слідчі дії.