Задимленість у місті підсилюють торф’яники: нарада комунальників від 27 вересня [ФОТО]

Щотижнева нарада керівників комунальних служб міста, яка зазвичай проходить під  очільництвом першого заступника міського голови Олега Масла, носила елементи підготовки до зимового періоду.

За словами директора КП “Міський водоканал” Сергія Кузнєцова, котельні, що працюють на твердопаливних котлах, повністю готові до опалювального періоду. Для старту є дрова, замовлені пелети. У комунального підприємства відсутня заборгованість за газопостачання.

Біля школи №6 на вул. Пушкіна, Богунського та біля СШІТ №2 на Миколаївській дорожники ПрАТ “Золотоношарембуд” облаштували штучні обмежувачі швидкості руху. Біля них встановлені попереджувальні дорожні знаки.

Завершено будівництво дворового заїзду на Черкаській, 3. Головуючий попросив керівника приватної структури Володимира Клімова звернути увагу на тротуар на розі вул. Черкаська-Шевченка та вжити заходів для запобігання його руйнування. На території обслуговуючої організації зберігається 500 тонн посипальної суміші. Комунальники обговорили можливість застосування інших реагентів на найнебезпечніших ділянках міських доріг – перехрестях, спусках-підйомах. На 4-х міських вулицях облаштована зливова система – вул. Шевченка, Благовіщенська, 23 Вересня та Новоселівська. Найгірше вона працює на вул. 23 Вересня. Тому разом із Сергієм Кузнєцовим був обговорений алгоритм її прочищення.

На частині вулиці Новоселівська – від 23 Вересня до залізничного переїзду – за кошти міського бюджету електрики ТОВ “380 В” встановлять ліхтарі.

Начальник управління ЖКГ Олександр Флоренко поділився інформацією, що під час систематичних нічних рейдів з виявлення паліїв було помічено відновлення виробничого процесу на одному з підприємств міста. Вдень воно припиняє свою діяльність. За його словами, День міста його управлінцям довелося святкувати по-особливому. На території ЦРЛ, за пральнею, утворилося стихійне сміттєзвалище. Навмисно чи ні, але пізно ввечері у суботу воно спалахнуло. Довелося гасити, залучивши на підмогу людей.

Тому головному лікарю ЦРЛ Сергію Примаку буде вручено припис щодо наведення порядку на території закладу. В іншому випадку керівника чекають штрафні санкції. Начальник управління зауважив, що через тління ірдинських торф’яників у місті цілодобово відчувається запах диму. Тому до паліїв рослинних решток, які ускладнюють атмосферу над містом, застосовуватимуться найстрогіші стягнення.

Алла Капля,
тижневик “Златокрай”

Читайте також: