Субсидії, обмежувачі швидкості, вивезення гілок: нарада комунальників від 13 вересня

Цієї середи відбулася чергова нарада керівників кому­нальних служб міста, роботу якої, як і всю діяль­ність господарських структур, традиційно курирує перший заступник міського голови Олег Масло.

Найпершою була озвучена проблема приватного товарис­тва “Янтарь”, яке очолює досвідчений Володимир Гончар. Її суть полягає в тому, що держава не відшкодовує кошти суб­сидій за надані послуги. До того ж, заборгованість громадян перед “Янтарем” складає 1 млн 120 тис. грн. У таких умовах товариство не може працювати і припиняє проводити кампа­нію з підготовки житлового фонду до опалювального періоду. Спеціалісти організації виїжджатимуть лише для ліквідації аварійних ситуацій.

Керівнику ПрАТ “Золотоношарембуд” – організації, що зай­мається обслуговуванням дорожнього полотна у місті, Воло­димирові Клімову було визначено фронт робіт з укладання примусових обмежувачів швидкості транспорту у районі шкіл №2 та №6.

За словами директора КП “Міський водоканал” Сергія Куз­нецова, головний лікар Золотоніської ЦРЛ протягом літа не уклав угоди на обстеження та підготовку системи до опалю­вального періоду. Тож не виключена вірогідність того, що вже у перші дні обігріву мережа не витримає навантаження.

У парку ім. Неверовського хулігани поламали дерев’яні лавки. Їхнім ремонтом займуться “водоканалівці”. Наразі техніка підприємс­тва задіяна на вивезенні гілля з вулиці Пушкіна біля шостої шко­ли. За словами начальника управління ЖКГ Олександра Флоренка, вже розроблений графік вивезення рослинних решток та опалого листя з кварталів міста. Він діятиме з 1-го жовтня і буде опублікований в тижневику “Златокрай”. Голови квартальних комітетів повинні визначити місце встановлення кон­тейнерів у своєму мікрорайоні і узгодити його з начальником дільниці саночищення.

Вчора, 14 вересня, відбулася зустріч посадовців з мешканцями будинку №62 на вул. Шевченка.

Алла КАПЛЯ,
тижневик “Златокрай”

Читайте також: