250 тисяч на освіту: міська влада просить нардепа повідомити про джерела фінансування

Міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський вдячний народному депутату Владиславу Голубу за те, що він переймається освітніми проблемами міста, анонсувавши про наміри виділити туди 250 гривень. Проте й просить обранця повідомити, з яких саме фондів буде виділятися зазначена сума. Про це йдеться у листі до політика, опублікованому сьогодні посадовцем. Згідно з текстом документу, міська влада готова звернутися до відповідних державних структур за затвердженою процедурою виділення коштів у встановленому законом порядку. 

– При особистій розмові зі мною парламентар підтверджував, що фондів народних депутатів не існує. А, отже, після пропозиції помічника Владислава Голуба написати лист-прохання про виділення коштів, виникає логічне питання щодо джерел фінансування. Відомо, що існує відповідна процедура по виділенню коштів, наголошую – не лише «сприяння», а конкретного виділення. Заяви типу «не хочете грошей, передамо іншим» вважаю дріб’язковими та не сприймаю, бо ми зобов’язані діяти відповідно до норм чинного законодавства, – прокоментував Войцехівський опублікований лист на своїй сторінці у Facebook.

Найбільшою ж допомогою від Голуба мер вважає виступ на пленарному засідання Верховної Ради зі спростуванням інформації щодо завищення вартості придбаних для реконструкції колектора водовідведення будматеріалів.

– Нагадую народному депутату, що неправдива інформація, яка була озвучена ним з трибуни Верховної Ради 19 травня 2017 року про завищені ціни на матеріали під час реконструкції колектора в Золотоноші, якраз і послужила, на мою думку, основною причиною невиділення коштів з державного бюджету на продовження реконструкції. Тому пропоную Владиславу Володимировичу все-таки заявити про свою помилку та маю надію на конструктивну співпрацю, – додав міський голова.