Місто в об’єктиві: до чергової річниці Золотоноші молодь ініціювала фотоконкурс

Золотоніська молодь анонсує фотоконкурс «Місто в об’єктиві», який має поєднати творчі роботи місцевих жителів. Мета – візуально презентувати Золотоношу, як громаду активних, патріотичних та креативних громадян, що люблять своє місто, живуть та розвиваються разом з ним. Ідея належить учасникам проекту «Молодіжний клуб журналістики», котрий реалізовується завдяки співпраці Служби у справах дітей та Корпусу Миру США.

Раніше молодь вже підготувала декілька творчих фотозон під час святкувань Дня молоді та Дня незалежності. В процесі ж спілкування з містянами автори виявили їхнє бажання також ділитися власними цікавими фотознімками, які б розкривали красу нашого міста та його людей. Із цього, власне, й народилася ідея. Також юнаки та дівчата мають намір надати можливість всім переглянути світлини та спільно обрати найбільш креативні. Таким чином творча група зупинилися на форматі заходу у вигляді так званої фотосушки.

До 20 вересня всі, хто виявить бажання, мають змогу надіслати свої світлини на конкурс. Адресат – Facebook-сторінка «Молодіжний клуб журналістики Золотоноша».

– Ми чекаємо насамперед креативні, насичені сенсами, позитивом, силою життя та духом змін фотознімки. Незалежно від того, фотографуєте ви на смартфон, планшет чи цифрову професійну камеру. Фотосушку з вашими світлинами можна буде побачити в парку Шевченка 23 вересня. Тоді ж відбудеться і живе голосування за найбільш креативні світлини, – коментує майбутню подію представник відділу у справах сім’ї та молоді Оксана Червякова.

Захід відбувається за підтримки Золотоніської міської ради, від якої троє переможців отримають тематичні футболки та подарунки.

Читайте також: Золотоніська молодь записала відеовітання містян з Днем Незалежності [ВІДЕО]