Анжеліка Галат » День Першого шкільного дзвоника у СШІТ №2

1 вересня у всіх освітніх закладах нашої держави пролунав традиційний перший шкільний дзвоник. У цей день всі шляхи ведуть до школи. Новий навчальний рік завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступають на незвіданий шлях. Не менш важливим він буде і для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стежку, чи випускників середніх спеціальних та вищих навчальних закладів, які втілюватимуть отримані знання у реальному житті.

З початком нового навчального року всіх присутніх вітала директор школи Олена Вертипорох. Ми радо вітали на нашому святі депутатів міської ради: Валерія Федорця, Олександра Флоренка, Тетяну Орленко; начальника управління економіки Вікторію Остроглазову та спеціаліста відділу освіти Валентину Шитик. Також на нашому святі були присутні друзі та меценати школи Лінда і Пол Вікланди.

Уже стало доброю традицією вітати нових учнів, які долучаються до нашої шкільної родини. Шквал емоцій та бурхливі оплески зірвали своїм незвичайним вітанням наші любі, творчі, креативні та веселі вчителі.

СШІТ №2 вітає всіх учнів, батьків та вчителів із початком нового навчального року.
Нехай він дарує всім нам високі й світлі почуття, відкриває перед молоддю широкі обрії пізнання, педагогам приносить задоволення від плодів їхніх зусиль, а батькам – віру в щасливу долю юної зміни.

Анжеліка Галат,
вихователь ГПД СШІТ №2