Машина часу. Золотоноша: фонтани на Садовому [ФОТО]

Продовжуємо крутити нашу машину часу і цього разу подорожуємо трохи далі, в далекий вже 2007 рік. Вєрка Сердючка на Євробаченні, отримання права на проведення Євро-2012, чергова політична криза в столичних кабінетах і наша Золотоноша, яка завжди в серцях місцевих була, як кажуть часто нині, завжди тихою й хорошою. Змінилася країна, змінився й культурний центр міста, змінивши навіть свою дислокацію. Якщо раніше серце нашого населеного пункту безальтернативно знаходилося на площі перед торговим центром, то віднедавна він став виконувати лише комерційну функцію. Дозвілля ж плавно перемістилося туди, де й мало би бути – на центральний Майдан.

Тут вже спостерігаємо чимало змін – два фонтани, котрі, хто б там не критикував, та побудовані були не за бюджетний кошт. Споруди не буяють розкішшю арабських шейхів, проте вправно збирають навколо себе молодь та дрібну дітлашню і вдень, і у вечірній час. В темну пору добу місце не менш популярне, адже віднедавна тут ще й з’явилося внутрішнє освітлення. Взимку гідрооб’єкти перетворюються на справжню резиденцію Санти, приймаючи на своїй базі декоративні символи Різдвяних свят, обрамлені сотнями вогників.

Маємо тут місця для відпочинку, а цього літа місцеві квітникарі із “Водоканалу” ще й встановили поки що диковинну для міста річ – вертикальні клумби, котрі тільки додали шарму ділянці. Поодаль бачимо площу із вже видозміненими фасадами міського Будинку культури та готелю. До неї ми ще колись повернемося, а наразі запрошуємо в нашу другу мандрівку:

Читайте також: Машина часу. Золотоноша: алея троянд