“Доведеться демонтувати атракціони самостійно”, – Суддя про ситуацію в парку Шевченка [ФОТО]

Напередодні Дня Незалежності один з черкаських журналістів звернув увагу золотоніських владців на атракціони, що базуються в парку Шевченка. Чоловік закликав ще раз перевірити об’єкти і дати відповіді, чому ж на майданчиках для відпочинку дітей відсутні відомості про власників та ціни на послуги.

Зреагували у владних кабінетах швидко, продемонструвавши готовність надати свої відповіді охочим. Як зазначила заступник міського голови з гуманітарних питань Світлана  Суддя, ще під час встановлення м’яких модулей для малечі у парку, на кожному атракціоні була вказана ціна та прізвище власника. Згодом інформаційні таблички зникли. Однак на сьогодні інформація вже поновлена.

Проте, як стверджує посадовець, справжньою проблемою стали не ті об’єкти, які просто з часом втратили інформаційні оголошення. Куди проблемнішими наразі лишаються атракціони приватного підприємця Володимира Лисенка. Він орендував ділянки в парку для встановлення вживаних атракціонів. Коли їхня робота розпочалася, відповідні служби зазначали і звітували про відсутність елементарних норм безпеки та сертифікатів про надання послуг на такий вид діяльності. Однак підприємця зсунути з орендованих земель було нереально.

– Останні роки орендну плату не продовжуємо, адже підприємець лише скаржиться на владу та говорить про утиски зі сторони місцевих органів управління: то йому плата завелика, то йому служби неправильні висновки зробили, то просто уникає розмов та не бере слухавку, – розповідає Суддя.

Також посадовець зазначає, що після буревію ситуація в парку лише ускладнилася: усі атракціони розбиті, перекинуті, дерева поблизу них вирвані з корінням, самі ж дитячі забавки нині перетворюються на смітник і не працюють.

– Пропозицію, щодо згортання свого невдалого бізнесу підприємець розглянув та пообіцяв другого вересня прибрати атракціони. Техніка простояла цілий день, а пан Лисенко так і не з’явився та не взяв слухавку. Припускаємо, що службам міськвиконкому доведеться демонтувати атракціони самостійно. На цьому місті плануємо провести акцію «Родинне дерево», – скаржиться Світлана Суддя.

За її словами, долучитися до заходу проситимуть молоді сім’ї, які власноруч зможуть посадити там дерева. Вони поновлять паркову зону, стануть окрасою як головної локації відпочинку, так і міста в цілому.

Читайте також: