Директори золотоніських шкіл розповіли про свої учнівські пригоди

Дивлячись на поважних, мудрих та творчих директорів золотоніських шкіл, рідко замислюємося про те, що вони теж були учнями. 1 вересня ми попросили керівників навчальних закладів міста пригадати, які прикрі та веселі випадки відбувалися із ними у шкільні роки

Директор школи №1, Віктор Горошочок, випускник Піщанської ЗОШ, що на Полтавщині, був страшенним бешкетником та завзятим футболістом. Після уроків любив поганяти м’яча на шкільному подвір’ї, а ворота лаштував з портфелів. Саме тому дуже часто повертався додому без ранця, але із м’ячиком. Про те, що книжки, зошити та й сам рюкзак лишився у школі, згадував лиш зранку, коли збирався до навчального закладу.

Олена Вертипорох, випускниця Золотоніської школи-інтернат, а нині очільник СШІТ №2, була чемною та активною дівчинкою. Часто вчителі довіряли їй дисципліну в класі, перевірку домашніх завдань. Але сама Оленка перед кожним уроком малювання у початковій школі гірко плакала, адже ненавиділа і не вміла малювати.

Лариса Павленко, директор ЗОШ №3, випускниця Золотоніської школи №1, вирізнялася з-поміж однокласників аналітичним розумом та математичною логікою. Однак, виходячи до дошки, аж до випуску зі школи хвилювалася так, що забувала все вивчене.

Директор гімназії Любов Денисюк, випускниця Зорівської ЗОШ, була єдиною відмінницею у класі, але це не заважало їй порушувати поведінку. Одного разу усі однокласники принесли до школи прищепки та начепили їх на спідницю найвимогливішої та найбільш сердитої вчительки. Коли педагог ішла повз парти, то «прикраси» на її спідничці цокали, а учні сміялися. Усі учні в потрібний момент зняли прищепочки, а Любочка забула. Саме тому отримала на горіхи від батьків.

Олександр Курило, директор п’ятої школи, не любив пити кип’ячене молоко, особливо, якщо на ньому утворювалася плівка. А наполеглива вчителька змушувала хлопчика пити все до останньої краплі. Малий Олександр поскаржився мамі, а вона написала смішну заяву у навчальний заклад про те, що дозволяє синові не пити молока, якщо він цього не хоче.

Олександр Пузєєв, випускник Кропивнянської ЗОШ і теперішній директор школи №6, любив бігати по навчальному закладу за друзями. У 6 класі з ним стався один прикрий випадок, вибив скло у шкільній стінці. Відразу за його спиною з’явилася вчитель математики, яка несамовито лаяла хлопчака (вчителькою була мама Олександра Олександровича). Вона і запропонувала учневі відвідати кабінет директора, та самостійно розказати про прикрість. А директором був татко малого Олександра. На наступний день уся школа спостерігала, як директорський синочок із татком лагодять шкільну стінку.

Читайте також: