На вулиці Шевченка відновлюють рух транспорту

Цього тижня нарешті відкривається рух на аварійній ділянці колектора по вулиці Шевченка! Таку новину повідомив перший заступник міського голови Олег Масло на нараді комунальників, котра відбулась вчора. За його словами вночі фахівці КП «Міський Водоканал» здійснять прибирання території, а УЖКГ паралельно встановить відповідно оформлені загороджувальні об’єкти на узбіччі, що прилягає до незаасфальтованої смуги. Ніч, як час для наведення ладу, обрана невипадково, адже водії, намагаючись таки прорватись крізь територію, за декілька днів вже встигли суттєво втрамбувати пісок на проїзній частині. Чищення ж дороги вдень обов’язково супроводжувалася б значними незручності для перехожих у вигляді справжньої завіси з пилу. 

Тим часом керівник управління житлово-комунального господарства Олександр Флоренко анонсує нанесення осьової смуги на головних магістралях міста найближчим часом. Черкаські шляховики вже готові малювати білу смугу згідно правил дорожнього руху на вулицях Шевченка та Черкаській. Виняток складе лише ділянка ремонту колектора.

Місто ж в цілому готується до великих фестивальних вихідних, котрі, як відомо, відбудуться 8-10 вересня. Задля цього всі зусилля докладають на остаточну ліквідацію залишків від шкоди, яку наробив нещодавній буревій. Енергетики з РЕМу та ТОВ «380В» мають до кінця тижня остаточно  прибрати рештки стовпів, що лишились на деяких вулицях. Підопічні ж Владислава Восколовича візьмуться за парк Шевченка, провівши додаткове освітлення біля сцени та поладнавши понівечені лінії. Там, до речі, в перспективі встановлять ще одне реле живлення задля чергового освітлення парку і в нічний час. По ходу ж справи із цієї території власник виведених із вжитку атракціонів остаточно вивезе демонтовані об’єкти (там, нагадаємо, через це раніше був оголошений конкурс на оренду ділянки), а на діючих вже встановлено інформаційні таблички після звернень громадян.

Директор «Водоканалу» Сергій Кузнєцов розповів, що нині фахівці комунального підприємства займатимуться косінням зелених зон, а також вивезенням рослинного сміття з вулиць Обухова та Семенівської. Також мають завершити прибирання узбіч на Шевченка (в бік Нової Дмитрівки).

Із попередньої ж наради варто згадати нормативну суперечку, яка, судячи з усього, ще буде мати своє продовження. Мова йде про косіння бур’янів на прилеглих до будинках території. За словами Олександра Флоренка, згідно з Правилами благоустрою, власники, або ж розпорядники житловими об’єктами мають підтримувати лад на всій ділянці поруч, аж до проїзної частини. Так, власне, і відбувається в приватному секторі вже не перший рік. І цю ж норму поки що не поспішає виконувати ПрАТ «Янтарь», посилаючись на відсутність планів території. Консенсусу згодом таки мають дійти, а про його результати, швидше за все, дізнаємося вже наступного теплого сезону.

Читайте також: