Ветеринарний бізнес долучився до збору коштів на стерилізацію безпритульних тварин

Золотоніські підприємці, що працюють у ветеринарній сфері, підбили перші підсумки спільної акції, започаткованої навесні. Присвячена вона була Центру стерилізації безпритульних тварин, котрий відкрили в нашому місті ще взимку. На його базі волонтери зоозахисної організації “Чотири лапи” протягом двох тижнів проводили операції місцевим безпритульним собакам. Тоді було стерилізовано півтори сотні тварин.

– Після того, як волонтери поїхали, було проведено засідання з керівником «Міського водоканалу» Сергієм Кузнєцовим та власниками ветеринарних аптек, – розповідає начальник управління економіки Вікторія Остроглазова. – Саме там і вирішили організувати збір коштів на придбання необхідних засобів для подальшої стерилізації тварин.

Долучилися до такої благодійної акції ветеринарна клініка «Ветшанс» (керівник – Олександр Троян), а також ветаптеки на Новоселівській 1А (Вадим Романченко) і Благовіщенській 12 (Василь Гринь). Саме у цих трьох закладах розмістили скриньки для збору грошей, проводячи акцію протягом літа. Завдяки небайдужим золотонісцям вдалося зібрати 986 гривень.

Тепер посадовці будуть радитися з волонтерами, що краще закупити за ці гроші, аби вони могли працювати під час наступного візиту до Золотоноші. Наразі ж акція зі збору коштів для стерилізації вуличних тварин продовжується.

Нагадаємо, Центр стерилізації безпритульних тварин розташовано за містом, неподалік полігону сміття на базі КП «Міський Водоканал». Там волонтери стерилізуватимуть і вакцинуватимуть безпритульних тварин проти сказу. Центр укомплектований необхідним хірургічним обладнанням та має майданчик із вольєрами, де утримуються протягом карантину тварини.

Ольга Климченко