Центр зайнятості розповів про ТОП-5 гарячих професій цього літа

Протягом 2017 року Золотоніський міськрайонний центр зайнятості надав роботодавцям понад міс тисяч інформаційних та консультаційних послуг. Майже половина – результат відвідування підприємств безпосередньо: на виробництві, в установах та організаціях. Завдяки тісній співпраці Центр зібрав близько тисячі заявок попиту на робочу силу як на постійну, так і тимчасову роботу. 95 відсотків  з них було задоволено.

Зокрема, саме такою кропіткою і плідною співпрацею в цьому році відзначилась робота із золотоніською філією ПП «Агроспецпроект». Від початку літа підприємство потребувало робочих рук для підготовки до сезону переробки та консервування молодої кукурудзи та зеленого горошку. Центром зайнятості направив на роботи підсобних робітників, слюсарів-ремонтників, електриків та електрогазозварників. Пізніше – водіїв навантажувачів і операторів виробничої дільниці. Ця професія стала найпопулярнішою нинішнього літа. Багато з працевлаштованих золотонісців за допомогою фахівців Центру пройшли стажування, професійне навчання та підвищення кваліфікації. Вже близько 100 осіб протягом сезону знайшли роботу, з них 15 -тимчасово.

Також, за інформацією ЦЗ до п’ятірки найпопулярніших вакансій літа увійшли робітник з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, укладальники-пакувальники готової продукції, сімейний лікар, молодша медична сестра.

На думку працівників Центру зайнятості, подібна співпраця можлива лише завдяки тісному спілкуванню з роботодавцями, особливо під час відвідування підприємств.