Гончарна майстерня соціального центру виборюватиме престижну премію

Студія гончарного мистецтва, відкрита у Золотоніському територіальному центрі соціальної допомоги торік, окрім активної безпосередньої діяльності віднині бере участь у масштабному конкурсі – всеукраїнській премії «KS Motivation». Вона має на меті відзначити українців, котрі здійснюють важливі відкриття, підкорюють нові вершини, створюють та пропагують життєві цінності. Створена за ініціативи громадської організації «Кожен спроможен» задля того, щоб підтримати професіоналів та нові якісні проекти, направлені на розвиток України, мотивацію громадян до самовдосконалення, професійні успіхи та підвищення соціальних стандартів в країні.

Золотоноша представлена в конкурсі гончарною студією «Мальва» для дітей з обмеженими можливостями. Відкрита вона була в листопаді 2016 року завдяки активній співпраці благодійної організації “Фонд родини Нечитайло” із Департаментом соціального захисту Черкаською ОДА та золотоніською владою. Саме робота згаданого фонду нині й оцінюється на офіційному веб-сайті в номінації “Соціальний проект року”, де користувачі вже можуть віддавати свої голоси.

Учасників конкурсу оцінюватимуть професійне журі та небайдужі українці. Головними критерії оцінки з боку суддів стануть професійна активність та досягнення, якість створених проектів та проведених заходів. За сумою глядацьких симпатій та оцінок журі цього вересня визначаться переможці у 16 номінаціях.

Нагадаємо, минулої осені на базі міського Центру соцдопомоги запрацювала унікальна для регіону гончарна майстерня, де діти з обмеженими можливостями вчаться рідкісному мистецтву. Проект втілено в життя зусиллями Фонду родини Нечитайло, обласної та міської влад, а також небайдужих жителів міста. В рамках проекту сюди придбали обладнання, електричні та механічні гончарні круги, муфельну піч, виготовили спеціальні меблі. Також здійснили поточний ремонт майстерні. Головним спонсором ідеї став згаданий Фонд, а на облаштування приміщення також виділила кошти й міська рада. Посадовці ж зі сфери соцзахисту весь цей час допомагали методично наповнити майстерню.

Перемога у конкурсі надасть змогу створити нову не менш цікаву ініціативу – золотоніське соціальне таксі. Цей проект передбачає закупівлю спеціального транспорту для перевезення людей з обмеженими можливостями.

Підтримати золотоніську студію можна на офіційній сторінці всеукраїнської премії – www.premia-ks.com.