Підсумки дня – 21-22 серпня [ФОТО, ВІДЕО]

ЖКГ. “Міський водоканал” долучився до кредитної програми комунальних підприємств. До відділення «Укргазбанку» в Золотоноші звернулося комунальне підприємство з проханням надати кредит на придбання нового сміттєвозу. Банк з розумінням віднісся до потреб міста і при швидких темпах виніс позитивне рішення по кредитуванню.  Спільними зусиллями та за сприянням Золотоніської міської ради комунальники отримали кредит на техніку.

Вже сьогодні “Водоканал” поповнив свій автопарк новеньким сміттєвозом. Через кілька днів також надійдуть ще 9 спеціальних баків під сміття, які комунальники розставлять на різних кварталах міста. 

ЖКГ. Колектор системи водовідведення працює в штатному режимі! Вчора працівники генерального підрядника запустили роботу останньої ділянки колектора, яка відноситься до першого етапу будівництва.

ЖКГ. Постраждалі від буревію люди не лишилися сам-на-сам зі бідою. 1 липня Черкащина опинилася в епіцентрі страшного стихійного лиха: центральною Україною пройшовся буревій. Чи не найбільше серед міст області постраждала Золотоноша: травмовані діти, пошкоджені будівлі, будинки без дахів, повалені паркові зоні, деякі заклади освіти частково розвалені. Вчора золотонісці розповіли, як додали наслідки буревію.

ЖКГ. У зв’язку зі збільшенням скарг на гарячу лінію міського голови щодо паління рослинних решток та твердих побутових відходів, вчора відділ контролю за благоустроєм міста провів рейд вулицями Благовіщенська, 23 Вересня, Горького та Обухова на предмет дотримання громадянами, установами та організаціями Правил благоустрою. Мова йде про своєчасне знищення бур’янів і об’єктів рослинного карантину. На порушників складено приписи про усунення порушень. До кінця цього місяця перевірки будуть проведені на всіх міських вулицях. Також в установі нагадують, що за невиконання Правил благоустрою міста настає адміністративна відповідальність за ст. 152 КУпАП. Санкція статті передбачає 340-1360 грн штрафу.

ЕкономікаЗ 14 серпня 2017 року в «Укргазбанку» відновлено дію кредитної програми «Тепла оселя», яка передбачає фінансування фізичних осіб на утеплення власного житла та здійснення інших енергоефективних заходів. За умовами програми, позичальникам буде відшкодовано частину суми кредиту з боку держави: 20%, якщо за кредитні кошти купується негазовий котел (35% для позичальників, яким призначено субсидію); 35%, якщо кредитні кошти спрямовуються на придбання іншого енергоефективного обладнання або матеріалів. 424 золотонісці долучилися до кредитної програми протягом трьох останніх років, з них 110 осіб вже виплатили позичені кошти. У 2017 році програмою «Тепла оселя» скористалося 207 містян. Загальна сума кредитування 5 млн 294 тис. 661 грн. З міського бюджету на погашення відсотків по кредиту виплачено 441 тис. 51 грн.

Міжнародна співпраця. Золотоніський ансамбль “Золоті ворота” відвідав святкування іменин словацького міста Лученец. Під час офіційної частини заступника міського голови Світлану Суддю та депутата міської ради Андрія Штанька приймала очільниця Лученця Александра Півкова.

Суспільство. Наймолодший в Україні голова Артем Кухаренко зумів побороти наслідки стихії без грошей. Як працює перший хлопець на селі – дивіться у вчорашньому сюжеті ТРК “Україна”.

Суспільство. Шістнадцятий рік поспіль у Золотоноші проводиться акція «До школи – з радістю», яка має на меті підтримку багатодітних малозабезпечених сімей. Діти з цих родин потребують додаткової суспільної уваги та підтримки. Тож четверо першокласників – Владислав Ісько, Тимур Листюк, Димитрій Стрелков і Маргарита Жук отримали шкільні ранці від обласного управління у справах сім’ї, молоді і спорту та міської ради. Ще 20 школярів покладуть до своїх портфелів новеньке канцелярське приладдя, придбане за кошти міської ради. 

Блоги. Підведення підсумків 2016-2017 навчального року у сфері кіокушин карате відбулось на традиційному літньому спортивному таборі у Скадовську, що на Херсонщині. Проводив форум людина-легенда цього виду спорту Сергій Всеволодов. Понад 760 спортсменів із 12 країн світу взяли участь у заходах, що відбуваються вже 28-ий рік поспіль. Про відвідини узбережжя моря юними золотонісцями та про їхні досягнення розповідає у своєму блозі тренер Олексій Дробязко.

 

Читайте також: