Олексій Дробязко » Спортивний табір з карате в Скадовську

Непомітно пролетів рік, багатий на події в світі карате. Велика кількість змагань, спортивних зборів, семінарів і  просто зустрічей постійно підвищували рівень знань спортсменів і тренерів.

Підведення підсумків 2016-2017 навчального року відбулось у традиційному літньому спортивному таборі з кіокушин карате у м. Скадовськ Херсонської області під керівництвом людини-легенди, шихана Сергія Всеволодова. Понад 760 спортсменів із 12 країн світу взяли участь у заходах, що проводяться вже 28-ий рік поспіль.

Тепле, привітне море, гомінлива дітвора на пляжі і неймовірна спека зустріли команду із Золотоноші. Важко передати словами, з яким нетерпінням чекали юні спортсмени цього табору, адже в ньому можна не тільки здати екзамен на пояс і покращити свої знання, але й побачити як тренуються провідні, імениті тренери і спортсмени України! Потяглася, як нам здавалося, нескінченний тиждень тренувань. Підйом о п’ятій ранку, півторигодинна зарядка, перерва і знову тренування. І так до самісінької ночі! Ніщо не могло зупинити цей процес: ні спека (42 градуси в тіні), ні втома (до 10-и тренувальних годин в день)! Здавалося, час зупинився і зовсім не рухається разом з розпеченим повітрям.

Безкінечні прийоми, удари і тактики, що демонстрував шихан Всеволодов, зливалися в один чаруючий прекрасний танець карате! Неймовірно, звідки стільки сил та енергії у цієї людини?! Нарешті наступив останній, найвідповідальніший день – день здачі екзамену на пояс. Іспит почався о 6-ій ранку і тривав до 18-ої вечора. Знання техніки, кату і різноманітних бойових технік повинні були продемонструвати спортсмени. Після тяжких, численних спарингів почали оголошувати результати екзамену.

Наші юні спортсмени здали його успішно! Георгій Дробязко здав на жовтий пояс, Артур Папоян – на синій зі смужкою, Даніл Волков і Віталій Сушко – на помаранчеві зі смужкою, Арсеній Макаренко, Влад Сущенко, Артем Кроха, Дмитро Калина – на помаранчеві пояси. У знанні техніки і виконанні вправ тренери особливо відзначили Артура Папояна, Влада Сущенка і Артема Кроху.

Звичайно ж побажаємо нашим спортсменам успіхів у вивченні карате і чекаємо нових яскравих перемог!

Щиро дякуємо міському голові Золотоноші Віталію Войцехівському за всебічну підтримку і допомогу в організації поїздки. Окремі слова вдячності батькам – Павлу Сушко і Володимиру Макаренку за підтримку і допомогу в організації навчального процесу в таборі.

Олексій Дробязко,
тренер