“Міський водоканал” долучився до кредитної програми комунальних підприємств

Українські банки все частіше пропонують своїм клієнтам нові цікаві умови співпраці. На банківському ринку почали з’являються креативні програми кредитування. Спеціальними пропозиціями у сфері кредитування відзначається «Укргазбанк».

За повідомленням Ірини Грінько, начальника відділення «Укргазбанку» у місті Золотоноша, сьогодні банк залучає до співпраці малий та середній бізнес за допомогою Міжнародних кредитних проектів з Німеччиною та Білорусією, «еко-кредитування» для населення та підприємств. Остання пропозиція націлена на енергоефективні та екологічні заходи, основними напрямками фінансування яких є: підприємства, «зелена» енергетика, ЖКГ та комунальні об’єкти, транспорт, промисловість, АПК та тваринництво. При цьому діють пільгові умови для екоорієнтованих клієнтів.

Нещодавно до відділення «Укргазбанку» у Золотоноші звернулося підприємство КП «Міський водоканал», з проханням надати кредит на придбання нового сміттєвозу. Банк з розумінням віднісся до потреб міста і при швидких темпах виніс позитивне рішення по кредитуванню.  Спільними зусиллями «Укргазбанку», КП «Міський водоканал», за сприянням Золотоніської міської ради комунальники отримали кредит на техніку. Програма кредитування для золотоніських комунальників діятиме три роки на пільгових умовах. Це перший інвестиційний проект кредитування комунальних підприємств в Україні!

Тож днями на вулицях міста почне курсувати та працювати новенький сміттєвоз, а вздовж доріг будуть розміщенні з десяток сміттєвих баків. Програма, безперечно, покращить стан вивозу сміття у місті.

Наразі тривають перемовини з державним банком «Укргазбанк» та Золотоніської міської ради  по кредитній закупівлі іншої потрібної місту техніки: вишки, крану, машини для поливання та посипання доріг, автобусу. Зроблено іще один важливий крок на шляху до європейських стандартів у сфері комунального господарства Золотоноші

Читайте також: