В Золотоноші запрацювали Skype-консультації від Пенсійного фонду

В Золотоноші запроваджено прийом громадян в управлінні Пенсійного фонду України у режимі онлайн. Про це інформує начальник місцевого відділу обслуговування громадян Людмила Вольська. За її словами, жителі нашого міста, а також Драбівського, Золотоніського та Чорнобаївського районів мають можливість отримати консультації в інтернеті, що надаються протягом робочого часу.

Для того, щоб отримати онлайн-консультацію прямо з дому, варто лише зателефонувати у Skype до районних відділів обслуговування громадян. Золотоніський відділ має логін pfu2311. Завдяки дистанційному обслуговуванню містяни зможуть отримати оперативне роз’яснення щодо чинного пенсійного законодавства та змін, які передбачаються законопроектами з реформування пенсійної системи у 2017 році, умов реалізації права на призначення різного роду пенсій, складових та розміру пенсії, права на перерахунок та з інших питань пенсійного забезпечення громадян.

Доступ до можливостей сервісу здійснюється протягом робочого дня та є безкоштовним. З понеділка до четверга Skype-зв’язком можна скористатися з 8:00 до 17:15, у п’ятницю – з 8-ї до 16-ї години.