Золотоніський ансамбль запросили на день міста до Словаччини [ФОТО]

Десант працівників культури із Золотоноші вчора відправився до далекого міста Лученец, що знаходиться у центральній Словаччині. Адміністрація цього 30-тисячного населеного пункту запросила наших митців до участі у святкуванні дня міста, котрий відзначатимуть днями. Вибір саме нашого колективу невипадковий, адже між Золотоношею та Лученцем ще у 2007 році був підписаний меморандум про співпрацю. Такий дружній візит, судячи з усього, відновить дружні взаємовідносини. Перший крок – культурний обмін. 

Очолила делегацію заступник міського голови з гуманітарних питань Світлана Суддя, в компанії міським депутатом Андрієм Штаньком та очільником відділу культури Станіславом Щербатюком. Проте головні дієві особи – ансамбль “Золоті ворота”, котрий вже давно носить звання “народний”. Вікторія Долгушина, Світлана Величко, Світлана Герасименко, Ірина Темченко, Олександр Кузнєцов, Микола Миколенко, котрі запам’яталися містянам своєю участю в різноманітних місцевих культурних заходах, тепер підкорюватимуть вже європейську сцену. Художній колектив везе із собою доробок у вигляді трьох артистичних номерів вокалу й танців. Репертуар – народні та естрадні українські пісні в сучасній обробці.

Золотоноша в свою чергу вже запросила словаків на масштабний фестивальний вікенд, котрий відбуватиметься 8-10 вересня. Тоді, нагадаємо, місто в котре прийматиме Фестиваль чорнобривців та Всеукраїнський фестиваль патріотичної пісні.