Вивезення сміття, суботник, нові баки: нарада комунальників 16 серпня

Інформативно, проте й оперативно. Головною темою чергової наради комунальників, котра вчора відбулася за головування керівника УЖКГ Олександра Флоренка, стало реагування на звернення громадян та оперативне вирішення деяких недоліків в роботі.

Першими переконливі поради щодо своєї роботи отримали фахівці КП «Міський Водоканал». Мова йде про вивезення сміття, котре ще досі деінде нагадує про наслідки буревію. Хоч комунальна техніка та залучені автомобілі методично працюють щодня, проте досі існують локації в Золотоноші, стан яких потребує негайного втручання. Зокрема згадано було скарги мешканців вулиці 23 Вересня, куди поки що водоканалівці не дісталися. На неї вчора й звернули увагу в першу чергу, одразу ж після наради організувавши вивезення.

Частину техніки комунальне підприємство направить цієї п’ятниці до центральної частини міста. Того дня відбудеться загальноміський суботник з наведення благоустрою у двох парках – Меморіальному та Шевченка. В заході візьмуть участь і жителі міста, і посадовці, і місцеві обранці. Анонсував акцію у вівторок міський голова Віталій Войцехівський, запросивши золотонісців на 12-ту годину до будівлі міської ради.

Окреме завдання для комунальників – проведення аналізу фізичного стану сміттєвих баків біля багатоповерхівок. Як відомо, незабаром місто отримає новий портальний сміттєвоз та десяток контейнерів для встановлення у приватному секторі. Проте нині постає й питання оновлення парку баків, що обслуговують жителів багатоквартирних будинків.

Деякі питання, в розрізі скарг від громадськості, виникли і до підприємства «ЗолотоношаРемБуд», котре займається асфальтуванням міських вулиць. Зокрема, найближчим часом буде проведена перевірка якості виконаних робіт на вулицях Новоселівській і Нагірній. Серед інших функцій, прозвітувався очільник шляховиків Володимир Клімов про встановлення дорожніх знаків на вулиці Горького, які обмежують рух автомобілів масою понад 10 тон. В цілому подібні вказівники майже повністю ізолювали центр міста від крупних вантажівок. Наступний крок – спільна розробка  із промисловими підприємства детальних планів руху Золотоношею для перевізників.

Над проблемами з освітленням вулиці Шевченка, про які повідомляли золотонісці у вівторок, вже вирішуються. Там вийшло з ладу реле, котре відповідає за чималий відрізок центральної магістралі. Після ремонту очільник енергетиків Владислав Восколович має намір розділити довгу ділянку на трохи менші відрізки, встановивши ще декілька локальних систем управління вуличним освітленням.

Читайте також: