“Буду радий бачити громадян “місто Чорнобривців” та “ОСББ Соборний” на суботнику”, – мер Золотоноші про петицію щодо звільнення Кузнєцова

Міський голова Віталій Войцехівський прокоментував появу петиції щодо звільнення з посади директора КП “Міський водоканал” Сергія Кузнєцова, котра, за повідомленнями ЗМІ вже назбирала необхідну кількість голосів. З’явилася вона 22 травня на порталі Єдиної системи місцевих петицій за авторством жителя Золотоноші Бориса Даценка. У своїй скарзі той посилався на негаразди в місті, одіозність комунальника, його марнотратство та недбале господарювання. Окремий момент – наголос на тому, що Кузнєцов “відзначився” не деяких об’єктах, до котрих, як відомо, “Водоканал” взагалі не має жодного відношення.

За переконаннями мера Золотоноші, висловлювати своє невдоволення роботою будь-кого з посадовців чи керівників комунальних підприємств жителі міста мають повне право. І це право використовується вільно. Хоча й нарікає на те, що останнім часом користуються ним в більшості своїй ті, хто володіє великою кількістю вільного часу, зовсім не бажаючи вносити бодай якийсь конструктив до життєдіяльності міста.

– Автор вказаного документа – не лише екс-командир військової частини, а й тепер вже колишній керівник ОСББ, сусід Сергія Кузнєцова. Чому колишній – це питання до мешканців будинку, які відправили того “у відставку”. В цьому й причини слід шукати в першу чергу. При чому, питання тут варто ставити не стільки членам ОСББ, скільки правоохоронцям, адже історія з набуттям автором петиції права керівництва об’єднанням має дуже багато цікавих моментів, – коментує міський голова.

Як зазначає Войцехівський, судячи з підписів, які так довго збирали, людей таки турбує доля Золотоноші, її благоустрій та зовнішній вигляд. З цієї нагоди запрошує підписантів на суботник за участі посадовців, яка відбудеться цієї п’ятниці о о 12:00 в центральній частині міста (збір біля міської ради).

– Думаю, не зайвим буде доводити свою активну позицію та любов до міста не лише дописами в мережі, а участю хоча б в одній спільній справі. Особливо буду радий бачити громадян з дивними прізвищами, як “місто Чорнобривців” та “ОСББ Соборний”, котрі дозволили набрати петиції “аж” 102 підписи станом на вчора, а також підписантів, що не проживають в Золотоноші, – зауважив посадовець.