Підсумки дня – 8-9 серпня [ФОТО, ВІДЕО]

ЖКГ. Вчора закінчилася чергова сесія міської ради, на якій депутат Володимир Короленко порушив питання стихійного сміттєзвалища в лісопосадках на вулиці Київській, котре створили там місцеві “господарники”. Виїхавши на місце, спеціалісти відділу контролю за благоустроєм УЖКГ підтвердили заяву депутата. Така картина спостерігається по всій зеленій лінії, яка пролягає паралельно вулиці 23 Вересня.

– І це при тому, що вивезенням твердих побутових відходів в місті займається КП “Міський водоканал”, робить це згідно графіків, а щомісячна платня за ці послуги становить трохи менше 13 гривень. А деяке сміття взагалі вивозиться безкоштовно.
Бачимо необхідність провести там спільні суботники з мешканцями кварталу та комунальниками. Але перед цим хочеться спитати – “Люди добрі, чим ви думаєте, коли робите це? Невже такі “подарунки” ми маємо лишити для наших дітей?”, – прокоментував ситуацію очільник УЖКГ Олександр Флоренко.

золотоноша вулиця Київська

ЖКГ. На частині вулиці Нагірна шляховики підготували основу під новеньке дорожнє покриття. Учора там розпочалося асфальтування.

золотооша вулиця нагірна

Суспільство. Центр надання адміністративних послуг з понеділка повернувся на своє традиційне місце дислокації – вулицю Незалежності 11. Нагадаємо, ЦНАП на початку липня мусив тимчасово переміститися через пожежу в офісі страхової компанії “Оранта”, котрий знаходиться в тому ж приміщенні.

цнап золотоноша

ЖКГ. Сьогодні на гарячу лінії міського голови надійшло звернення про рух центром міста трьох великих зерновозів. Окрім того, що проїзд подібного транспорту прямо суперечить правилам дорожнього руху, під час літньої спеки ще й суттєво шкодить асфальтному покриттю. Факт було підтверджено, а водії намагались залишити місце події. Більше дивіться у відео від Олександра Флоренка:

Кримінал. У Золотоніському районі чоловік на пасовищі вирощував коноплі, організувавши біля села ділянку з рослинами коноплі. Правоохоронці застали його під час обробки рослин. Відкрито кримінальне провадження за статтею 310 Кримінального кодексу України. Під час спілкування чоловік розповів, що рослини на пасовищі він доглядав та вирощував для власного вжитку. Правоохоронці вилучили з ділянки 98 нарковмісних рослин та скерували їх на експертне дослідження.