Для порушення справ по золотоніських об’єктах використали фальсифіковані документи?

Цієї середи представники ряду громадський організацій Золотоноші та декілька депутатів міської ради відвідали обласний центр з метою зустрічі зі слідчими прокуратури та поліції. Учасники заходу задекларували свої наміри взяття під громадський контроль перебігу розслідувань скандальних кримінальних справ довкола будівництва об’єктів на території міста.

Рішення втрутитись представники громадськості ухвалили після нещодавнього візиту до Золотоноші народного депутата Владислава Голуба та подальші спроби широкої суспільної дискусії щодо долі міста. За словами золотонісців, серед яких помічені депутати Андрій Штанько, Віктор Душка, активісти ГО «Золотоноша – наше місто» та представники спілки чорнобильців, нині є небезпідставні підозри щодо підробки деяких документів ще на початку слідчих дій по будівництву деяких об’єктів. З цією метою, а також задля упередження інших можливих фальсифікацій, вже написано офіційні листи до керівництва обласної прокуратури та ГУ НП.

 В процесі відвідин група встигла завітати до будівель прокуратури Черкаської області, а також обласної Нацполіції. Зі слідчим ГУ НП поспілкуватись не вдалося, адже той нині знаходиться на лікарняному. Проте й гості зауважили, що відвідуватимуть обласний центр ще неодноразово, адже вони не можуть лишатися осторонь таких стратегічних для Золотоноші питань, допустити будь-якого упередженого ставлення до розслідування чи маніпуляцій з боку будь-яких політиків. В самій Золотоноші, за словами гостей, дедалі частіше виникає, яка ж природа походження останніх скандалів – кримінальні злочини чи відвертий саботаж, заснований на фальсифікаціях, при чому не лише інформаційних.