“Златодар” і “Продтовари” провели у центрі зайнятості ярмарок вакансій

Ярмарок вакансій – захід у центрі зайнятості традиційний. Роботодавці з кожним роком все з більшим бажанням беруть в ньому участь, оскільки це чудова нагода презентувати своє підприємство чи організацію та задовольнити кадрові потреби. Відбувся він тут і минулої п’ятниці, зібравши 24 місцевих безробітних та представників роботодавців міста – ДП «Златодар» та ПраТ «Продтовари».

Начальник відділу кадрів «Златодару» Алла Чуприна запропонувала наявні вільні робочі місця продавця хлібобулочних виробів, тістороба, слюсара та електромонтера. Від «Продтоварів» слово мала Людмила Герасименко, надавши інформацію про вільні вакансії вантажника, формувальника хлібобулочних виробів, водія та пояснивши специфіку їхньої роботи.

В ході заходу представники підприємств проводили співбесіду з претендентами на вільні місця, зацікавлювали їх умовами праці та відпочинку, соціальними пільгами і гарантували достойний  рівень заробітної плати.

центр зайнятості золотоноша

Представниками  центру зайнятості були створені всі умови для того, щоб роботодавці та безробітні мали можливість поспілкуватися. За їхніми словами, пошук нових шляхів та методів роботи щодо стабілізації стану ринку праці, задоволення потреб роботодавців у вирішенні кадрових питань та надання можливості безробітним вирішити питання щодо працевлаштування – основна мета проведення Ярмарку вакансій, який вже став традиційним.