На «Златодарі» триває активна заготівля зерна

ДП «Златодар», котре входить до системи держрезерву України та функціонує в Золотоноші, триває активна заготівля зерна. Перші майже 8000 тон пшениці на комерційній основі підприємство  вже прийняло. Про це повідомив генеральний директор ДП «Златодар» Валерій Буркацький.

За його словами, в планах підприємства впродовж поточного маркетингового сезону прийняти на зберігання понад 90 тис. тон. Загалом всі підприємства, що формують аграрний напрям Держрезерву, цьогоріч планують поповнити свої потужності на понад 500 тис. тон зерна. На разі, система держрезерву прийняла на зберігання трохи більше 20  тисяч  тон зернових.

– Новий сезон тільки-но розпочався. Наше підприємство активно веде перемовини з найбільшими зернотрейдерами та компаніями, з якими співпрацювали минулого сезону. Тому, не зважаючи на цьогорічні несприятливі погодні умови, збір урожаю триває, а ми плануємо виконати план по залученню зернових на зберігання, – наголосив Буркацький.

Нагадаємо, Держрезерв входить до трійки найбільших власників зерносховищ в Україні. Агарний напрям системи формують 10 активних підприємств потужністю більше 1 млн. тон. За результатами 2016/2017 маркетингового року лідерами з приймання зернових стали ДП «Златодар» (Золотоноша), ДП «Хлібна база №85» (Харківська область) та ДП «Куліндорівський КХП» (Одеса).