“Басейну бути чи не бути?” » Звернення від жителів Золотоноші

«Басейну бути чи не бути?», – таке риторичне питання хвилює сьогодні всю громадськість міста Золотоноша, особливо дітей та нас, їхніх батьків. Будівництво басейну в нашому місті розпочато на території гімназії імені С. Д. Скляренка, але відвідувати його зможуть всі жителі міста, в тому числі і діти з різних шкіл. На всіх громадських слуханнях обговорювалося його будівництво і ми вірили в швидку реалізацію цього проекту.

Мрія про міський басейн десятки років була для нас недосяжною. Як заздрісно дивилися ми на жителів маленького селища Чорнобай, в яких є не тільки свій басейн, а і великий спортивний комплекс. І ось, нарешті, наша мрія почала втілюватися в життя. Ще у 2016 році будівництво було розпочате і ми почали вірити в те, що вже цього року у нас буде басейн!

На жаль, у вирішення цього питання втрутився народний депутат Владислав Голуб. Згідно публікаціям в газеті «Черкаський кур’єр», будь-яка сфера життя нашого міста, на переконання народного депутата, пов’язана з корупцією і вимагає обов’язкових перевірок в різних державних органах. Невже будівництво басейну в Золотоноші буде відправлене у «вільне кабінетна плавання» по всіх судах та інстанціях? Адже постійні перевірки, ініційовані нардепом, затримують спорудження об’єкту. Хоча ніякими коштами цьому будівництву він не допоміг. То ж хочеться нагадати Владиславу Голубу цитату з його газети «Мільйони не для влади, а для громади» і якщо ж справді «за сприянням Владислава Голуба вирішується низка завдань соціально-економічного розвитку Черкащини», то може врешті-решт народний депутат допоможе в будівництві золотоніського басейну, або хоча б просто не буде заважати.

Батьки учнів міста:
Адаменко О., Бєгун Л., Вострікова І., Гаращенко Л., Городнича Н., Дробний О., Кісанова Н., Кондратюк Л., Коцар Л., Педченко Р., Погорєлова Л., Рибалко О., Шморгун В., сім’ї Ізвозчиків, Назаренків, Путинців, Пузєєвих, Різників, Ситників, Фатахових.