Чи зазнають золотонісці незручностей у зв’язку із ремонтом дамби [ВІДЕО]

Міст через Дніпро, котрий вже декілька років перебуває у вкрай аварійному стані, минулого місяця нарешті розпочали капітально ремонтувати. Критичність дорожнього покриття відзначали і фахівці, і водії, а сам міст, за словами учасників руху, за великого потоку транспорту неабияк вібрував. Цього року за головну переправу Черкащини взялися ґрунтовно: масштаби робіт чималі, тому триватимуть близько чотирьох місяців.

Під час ремонту фахівці вкладатимуть суцільну монолітну плиту по всій ділянці, облаштують нову гідроізоляцію, застелять два шари асфальтобетонного покриття. Поруч із сталевим велетом оновлять також і дорогу на дамбі, протяжність якої складає 12 кілометрів. 

Головна проблема – пропускний режим, котрий стартував наприкінці червня. Віднедавна проїзд приватного транспорту можливий лише під час двох “вікон” за день – з 6 до 9 ранку, а також з 16:00 до 19:00. Рух вантажних автомобілів масою понад 5 тон заборонено взагалі. Без цього забезпечити нормальний ремонт мосту неможливо. Хоч для місцевих жителів й організували додаткові приміські поїзди в напрямку Черкас, проте, звісно ж, ця ситуація таки додає людям чимало мороки. Але й в більшості своїй учасники руху ставляться до цього з деяким розумінням. Як не крути, черкаській міст – об’єкт надто стратегічний, щоб нехтувати його станом.

Чи зазнають золотонісці незручностей у зв’язку із ремонтом дамби, як часто відвідують обласний центр, чи згодні перетерпіти декілька місяців, дізнавались автори проекту “Золотоноша говорить”: