Компенсація після буревію, передача ринку: відбулась позачергова сесія міської ради

Півтори години тому на Садовому проїзді завершилась позачергова сесія Золотоніської міської ради. Порядок денний містив ключове на сьогодні питання – внесення змін до бюджету задля компенсування витрат золотонісців, пов’язаних із наслідками буревію, котрий вирував на початку липня. Також розглянуто ряд земельних питань, які й забрали найбільше часу засідання.

Розпочали із питання надтермінового, проголосувавши за проект рішення щодо внесення змін до бюджету. Завдяки цьому утворено механізм для виділення матеріальної допомоги постраждалим від стихійного лиха містянам. Перше надходження із місцевого бюджету – 505 тисяч гривень. Про всі деталі буде повідомлено пізніше.

Найбільш резонансне питання, яке викликало чимало суперечок, це остаточне вирішення долі ринку в центрі Золотоноші. Від сьогодні поставлена крапка у взаємовідносинах міста й Облспоживспілки, адже згідно з рішенням №25-15/VII “Про передачу в постійне користування КП “Золотоніський міський ринок” земельних ділянок”, комунальне підприємство віднині опікується територією на вулиці Обухова, 3. Віднині по всім питанням щодо функціонування ринку радять звертатися до директора КП Тараса Супруна. Після підписання рішень, за законом, вони будуть оприлюднені на офіційних ресурсах.