Підсумки дня – 10-11 липня [ФОТО, ВІДЕО]

Буревій в Золотоноші. Станом на ранок неділі в Золотоноші без світла лишалися 202 приватних домоволодіння. Найбільші об’єми – хутір Гришківка (70 будинків), вулиця Суворова і прилеглі території (23 будинки), Благовіщенська (20 будинків), приватний сектор в районі Баха 90 (14 будинків). Плюс поодинокі домоволодіння по місту.

Енергетики протягом цих днів працювали самовіддано, незважаючи на всім відомі фінансові проблеми в їхній структурі, без перепочинку і у вихідні дні, розуміючи свою суспільно важливу місію і допомагаючи нашому місту. Наразі залишаються складні ділянки, які потребують або відновлення опор, або встановлення нових. На сьогодні без струму перебуває близько 70 будинків.

Буревій в Золотоноші. “Міський Водоканал” за підтримки власників вантажних автомобілів міста сьогодні продовжив роботу з ліквідації наслідків негоди. На вулиці Шевченка (від Нової пошти до “Златодару”) вивезено 42 вантажівки решток деревини. Паралельно проводиться вивіз гілок та сміття від баків твердих побутових відходів на Шепелівській, 23 Вересня та Незалежності. Тут вивезено 9 вантажівок. Завтра комунальники планують вивезення решток деревини на Благовіщенській, а також біля баків ТПВ на Панаса Мирного та Черкаській 85.

золотоноша ліквідація буревію

Буревій в районі. Село Привітне, що на Золотоніщині, оговтується після негоди 1 липня. Тоді воно постраждало найбільше в районі. Перебіг відновлювальних робіт проконтролював минулими вихідними голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, повідомляють у прес-службі адміністрації. У Привітному вітром позривало дахи в понад сотні будинків. Подекуди руйнації більші. Пошкоджена навіть місцева школа. Ткаченко ініціював допомогу постраждалим районам від усієї області.

село привітне 02

Буревій в районі. Спільними зусиллями рятувальники ДСНС відновлено дах житлового будинку в селі Привітне, який був повністю зруйнований під час буревію.

сели привітне

Освіта. Стартував Zolo Stream ELL Camp – традиційний літній англомовний табір з носіями мови, що проводиться в Золотоніській гімназії та СШІТ №2.

Zolo Stream ELL Camp

Освіта. Сьогодні розпочав свою роботу тренінг для вчителів та заступників директорів пілотних шкіл з питань впровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників. Розрахований на 4 дні. СШІТ №2 представляють вчителі початкових класів Альона Назаренко та Ірина Хоменко, заступник директора Мар’яна Ніщенко. В ході тренінгу учасники ознайомляться з проектом нового Державного стандарту, поглиблять розуміння інтегрованого підходу, будуть розвивати навички планування, ознайомляться з інноватикою в освіті. Представники тренінгу, вчителі нашої школи, стануть тренерами проекту в області.

тренінг для вчителів та заступників директорів пілотних шкіл

Кримінал. Оперативні працівники викрили групу наркозбувачів, які торгували метадоном. Ними виявилися двоє раніше судимих жителів Золотоноші 30 та 45 років. Зловмисників затримано під час збуту чергової дози наркотику, їм оголошено про підозру та обрано міру запобіжного заходу – тримання під вартою.