Привітне продовжують відновлювати після буревію [ФОТО]

Село Привітне, що на Золотоніщині, оговтується після негоди 1 липня. Тоді воно постраждало найбільше в районі. Перебіг відновлювальних робіт проконтролював минулими вихідними голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, повідомляють у прес-службі адміністрації.

У Привітному вітром позривало дахи в понад сотні будинків. Подекуди руйнації більші. Пошкоджена навіть місцева школа.

– На місці скоординував роботу служб, що тут задіяні, – розповідає очільник області. – Уже працюють бригади з інших районів. Приміром, будівельники зі Смілянщини ладнають місцеву школу. Будматеріалів вистачає – домовилися про постачання від виробників. Також працюють аварійники, щоб поновити енергопостачання.

Юрій Ткаченко ініціював допомогу постраждалим районам від усієї області.

– Я вдячний їхнім керівникам за оперативне реагування, – зауважив голова Черкаської ОДА. – А також підприємцям і всім, хто допомагає подолати наслідки цієї надзвичайної ситуації.

Нагадаємо, за попередніми підрахунками, негода завдала Черкащині збитків на близько 400 млн грн. За класифікатором, це – надзвичайна ситуація регіонального рівня. В епіцентрі негоди опинилися Золотоніщина та Чорнобаївщина. Також постраждали Уманський, Черкаський, Канівський, Драбівський, Катеринопільський і Шполянський райони.

село привітне 01 село привітне 02 село привітне 03 село привітне 04 село привітне 05