Підсумки дня – 6-7 липня [ФОТО]

Буревій в Золотоноші. Сьогодні вранці у місті налічувалось 874 домоволодінь без електропостачання. Станом на 13:00 енергетики встигли підключити вулиці Комунарівську (47 будинків), Семенівську (31 будинок) та Козацьку (48 будинків). Зараз працюють на Баха, Жашківській і Новоселівській. Про це у Facebook повідомляє перший заступник міського голови Олег Масло. За його словами, в цілому на території міста працюють три бригади енергетиків (в районі – 5). Ремонт вони розпочали одразу після буревію з двох великих підстанцій по 35 кВ, котрі живлять Золотоношу. Від них струм надходить на безліч менш потужних підстанцій по 10 кВ, котрі розташовані в різних кварталах.

відновлення-електропочатання

Буревій в Золотоноші. В місті продовжуються роботи мобільних груп, які опрацьовують заяви мешканців міста на матеріальну допомогу для ліквідації наслідків стихії. За словами очільника УЖКГ Олександра Флоренка, його група вчора опрацьовувала хутори Ярки та Гришківку. В першому не пощастило трьом крайнім хатам, а в Гришківці руйнувань значно більше. Дуже сильно понівечені чотири хати, в інших злетів шифер. Не вціліло там жодного сараю. Смерч ламав навіть молоді дерева, які не мають великої парусності.

смерч черкаська область

Буревій в Золотоноші. Станом на 06 годину ранку 6 липня в районах, де внаслідок негоди були зруйновані лінії електропередач, залишалися були відключеними 336 трансформаторних підстанцій, через що без енергопостачання залишалися 33 населених пункти області. Впродовж доби фахівці служби утримання автодоріг та рятувальники місцевих пожежно-рятувальних частин Управління ДСНС для відновлення повноцінного транспортного сполучення на територіях, що зазнали удару стихії, за допомогою інженерного інструменту та обладнання продовжували роботи з прибирання автошляхів та населених пунктів від повалених дерев та будівельних конструкцій. За минулу добу підрозділами ДСНС та курсантами Інституту пожежної безпеки розпиляно та прибрано 144 дерева (з початку ліквідації наслідків негоди – 788 дерев.

В Золотоноші бійці місцевої пожежно-рятувальної частини з території ветеринарної служби та приватних домоволодінь розпиляли та прибрали 17 дерев. У селі Привітне рятувальники, курсанти ЧІПБ та співробітники військової частини провели роботи з розпилювання 47 дерев. На території 12 приватних домоволодінь проводилися роботи зі зняття аварійного шиферу і розбирання пошкоджених фронтонів на житлових будинках.

ліквідація наслідків буревію

Буревій в Золотоноші. Лихо, що трапилося в суботу, торкнулося і лісівників. Найбільше постраждали від негоди райони в зоні діяльності Золотоніського, Канівського та Черкаського лісгоспів. Працівники державної лісової охорони першочергово займалися розчищенням доріг загальнодержавного й місцевого значення, звільненням ліній електропередач від повалених дерев та допомагали ліквідовувати наслідки стихії у приватному секторі. Загалом же до ліквідації пошкоджень від буревію долучилися понад півтори сотні працівників від лісового господарства. Наразі вже є попередні дані щодо пошкодженого буревієм лісу на території держлісфонду. В основному ураган понівечив та потрощив різновікові соснові насадження.

По Золотоніському лісгоспу найбільше постраждали Вільхівське та Деньгівське лісництва – лісові насадження пошкоджено на загальній площі у майже 500 гектарів. В найбільш стислі терміни працівниками лісової охорони буде ліквідовано наслідки буревію, з метою недопущення поширення шкідників. На тих ділянках, де ліс знищений повністю, навесні будуть створені нові лісові культури.

золотоніський лісгосп

Економіка. Із 3 липня відділення №3 Нової пошти, що базувалося на Обухова 20, не працює. Про це повідомляє прес-служба компанії. Усі вантажі з відділення №3 клієнти зможуть отримати у відділенні №1 на Грибоєдова, 2а (біля Залізничного вокзалу).

Економіка. Золотоніське управління Пенсійного фонду звертається до громадян, які працювали на ВАТ «Супутник», що є правонаступником Золотоніського державного комунального підприємства «Супутник». Ухвалою Господарського суду Черкаської області ліквідовано як юридичну особу – банкрута ВАТ «Супутник». Відповідно до закону, в разі ліквідації підприємства, установи та організації без визначення правонаступника, підтвердження періодів роботи, що дає право на пенсію на пільгових умовах або за вислугу років здійснюється комісіями з питань підтвердження стажу роботи на посадах. Така комісія створена при головному управлінні Пенсійного фонду України в Черкаській області. Особи, які працювали на цьому підприємстві на посадах, мають право подати заяву зі всіма необхідними документами на розгляд Комісії. За консультацією щодо переліку необхідних документів можна звернутися до відділу обслуговування громадян Золотоніського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області (каб.№7) або за телефоном 5-25-76.

Суспільство. Міжрегіональний табір, в якому беруть участь і золотоніські діти, продовжує відпочивати у Криворівні, що на Івано-Франківщині. Це надзвичайне місце вражає красою пейзажів та теплотою місцевих жителів. Позавчора вони підкорили гору Кошарище. Велика подяку висловлює фахівець відділу у справах сім’ї та молоді Оксана Червякова місцевому краєзнавцю Василю Зеленчуку за цікаву екскурсію.

криворівня

Кримінал. Минулого місяця працівники Золотоніського відділу поліції виявили, що житель Золотоноші надає приміщення для незаконного вживання та виготовлення наркотичних засобів. За вказаним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. 30 червня чоловіку оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 317 КК України, а саме надання приміщення для незаконного вживання та виготовлення наркотичних засобів. Досудове розслідування триває, чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 3 до 5 років.

Пряма мова. Сергій Кузнєцов (депутат міської ради, директор КП “Міський Водоканал”): Хоча б трохи увечері оговтавшись від шалених попередніх днів, не втримався від декількох думок, народжених і брудною інформаційною кампанією довкола ліквідації буревію, і вчорашньою черговою бравадою новиною на сторінках Facebook. Чим займаються народні депутати в край важкий час для виборців? Тут, як кажуть в Одесі, є два варіанти: 1 – надають реальну допомогу, 2 –роблять вигляд, що надають. Особливо ці питання загострились протягом останніх декількох діб… Читати далі у блогах » Сергій Кузнєцов » Працювати будемо і без «сприяння»