Вінницька “Нива” підписала золотонісця Дениса Бреуса

Спортивно-футбольний клуб “Нива-В” із Вінниці продовжує активну підготовку до старту нового сезону у Другій лізі українського чемпіонату. Днями команда підписала контракти з чотирма новачками команди. Серед них – вихованець золотоніського “Спартака” Денис Бреус, котрий у 2016 році залишив місто, перейшовши до друголігового “Арсеналу” з Білої Церкви.

У прес-службі повідомили про підписання Бреуса вчора, зауваживши, що всі новачки – досить відомі футболісти, які були одними із лідерів у своїх колишніх командах. Не приховує задоволення від поповнення клубу і його президент, давши емоційний коментар прес-службі “Ниви”.

– Cьогодні підписані контракти з Олександром Темерівським, Денисом Бреусом, Денисом Катрюком й воротарем Павлом Асаулою. Це уже наші хлопці, вітаємо! – прокоментував почесний президент СФК «Нива-В» Василь Вовк.

Варто зауважити, що Бреус таки лишив свій слід в Білій Церкві, зацікавивши вінничан, котрі нині динамічно розвиваються. Певний час знаходячи себе у професіональному футболі, Денис, в компанії зі своїм спартаківським колегою Віталієм Зорею, таки перебрали минулого сезону на себе лідерські ролі, часто-густо вирішуючи долю складних матчів. 10 голів теперішнього вже гравця “Ниви” допомогли білоцерківцям посісти 15-те місце, дозволивши уникнути вильоту до аматорського рівня. Відіграв за сезон він 30 матчів.

Нині ж, фактично, у золотонісця настає черговий виклик, адже вінницький клуб – це деяке підвищення в кар’єрних сходинках. “Нива” посіла 7-ме місце за підсумками сезону 2016/2017 і не полишає планів на подальше зростання. Сезон для Бреуса стартує вже наступного тижня. 15 липня його команда вдома проведе поєдинок першого туру проти сусідів з хмельницького “Поділля”.