До Золотоноші направлено зведений загін Нацполіції та Нацгвардії [ФОТО]

Працівники Нацполіції, патрульні поліцейські, а також нацгвардійці з різних куточків Черкащини та з Дніпра півгодини тому розпочали свою роботу на території Золотоноші та району. Півсотні правоохоронців патрулюватимуть постраждалі від буревію території на період ліквідації надзвичайної ситуації. Головні цілі – підтримання правопорядку, запобігання вчиненню крадіжок та захист населення від мародерства. Хоч особливих правопорушень цими днями й не сталося, проте вже зафіксовано декілька випадків крадіжки дротів в різних місцях, а це ще більше ускладнює роботу аварійників. 

Зведений загін здійснюватиме патрулювання і в місті, і в Золотоніському районі. В Золотоноші, на прохання місцевих посадовців, особливу увагу приділять вулицям, які є потенційно найбільш небезпечними в плані дотримання публічного порядку, а також мають найбільші масштаби обірваних ліній електропередач. Допомагатимуть силовикам із розселенням та проживанням міські промислові підприємства.

Інструктаж для загону провів заступник начальника ГУНП Черкаської області Віктор Іванько, передавши групу в оперативне командування начальнику Золотоніського відділу поліції Олександру Охріменку. Вже цієї ночі поліцейські та нацгвардійці приступлять до охорони громадського порядку.

поліція Черкаська область 1 поліція Черкаська область 2 поліція Черкаська область 3 поліція Черкаська область 4