Надія Баранник » Зоряний випускний бал гімназистів

Спливли в історію контрольні, семінари, ДПА, ЗНО… Вчорашні одинадцятикласники гімназії зібралися у приміщенні районного будинку культури на свій прощальний вечір. Їх не впізнати у вишуканих сукнях та елегантних костюмах. Такі всі красиві, підкреслено дорослі! Радість, гордість і сум, що злилися воєдино, випромінюють очі самих випускників, їхніх батьків, учителів.

Поволі згасає світло в залі, і на сцені з’являються учасники хореографічної студії «Успіх» (кер. – Богдана Лапченко), що виконують танок із «зірками» – ліхтариками. І ось уже чарівна ведуча – педагог-організатор Вікторія Котко –  запрошує піднятися на сцену  найяскравіших зірочок планети «Гімназія-2017»  – 34 випускники. Після зачитання наказу «Про закінчення 2016 – 2017 н.р. та випуск учнів 11-х класів»  заступником директора І.Г. Скрипником настає урочиста мить: директор гімназії Л.І. Денисюк вручає атестати про повну загальну середню освіту. Атестат особливого зразка та золоту медаль за високі досягнення у навчанні отримали гімназисти 11-Б класу: Володимир Луцик, Діана Міщенко, Тетяна Синявська. Ще 20 випускників були нагороджені похвальними грамотами. Серед них О. Шнурко, А. Стужук, А. Удовенко, О. Рудь, В. Строкань, І. Наумович, Т. Назим, В. Коказей, В. Булах, В. Бабенко (учні 11-А класу) та І. Вялков, К. Головачук, К. Кобець, Я. Кобець, А. Коваленко, Є.Назаренко, В. Петренко, М. Рибалка, В. Чурута, М. Шурак (учні 11-Б класу).

Золотоніська гімназія випускний вечір 01

Мудра настанова директора додає  випускникам упевненості у власних силах. А далі зринають у пам’яті юних поетичні спогади про прекрасні й незабутні шкільні роки, про найдорожчих, найрідніших людей,  тих, хто зігрівав їх теплом своїх сердець, захищав від негод. Сердечні слова вітань говорять батьки: Святослав Іванович Строкань, Марина Миколаївна Рудь, Сергій Валентинович Міщенко, Оксана Іванівна Луцик , за доброю традицією, благословляючи дітей короваєм. Мабуть, ще довго не забудуть усі присутні в залі слів вдячності, адресованих Святославом Івановичем вчителям навчального закладу. Як щиро жалкував він про те, що син не навчався в гімназії з першого класу!

Зворушливим був  і момент,  коли випускники  вручали символічні подарунки – паперові янголи – своїм батькам: хай стануть вони для рідних оберегом, коли діти будуть далеко від рідного порогу. І пісня, що її виконувала ведуча, і відео, присвячене батькам, посилювали і без того щемливу атмосферу тепла, щирості, що панували в залі.

Золотоніська гімназія випускний вечір 02

Ще довго в пам’яті всіх зринатимуть і  такі несхожі, оригінальні по-своєму виступи педагогів: перших учителів О.І. Давиденко, С.М.Шевченко та класних керівників Г.І. Плис, Н.Л. Баранник.

Такі ви всі рідні, найкращі у світі.
Так хочеться небо до вас прихилить,
Щоб ваше майбутнє було тільки світлим
І хмар грозових не було ні на мить! –
ось що  бажали «дорослим дітям» наставники.

Надзвичайно доречним виявився блок-вітання вчителям. Фрагменти відомих пісень та розіграні випускниками міні-спектаклі були вдалими за змістом та, крім того, «оживили» зал, змусивши глядачів відверто сміятися та гучно аплодувати.

А яким дивом був  прощальний вальс випускників! Граціозні пари кружляли на сцені, викликаючи замилування публіки.

Золотоніська гімназія випускний вечір 04

Незчулися, як «Зоряний випускний бал» добігав кінця. Танок із ліхтариками та на його тлі слова ведучої стали майстерним обрамленням таких незабутніх хвилин спілкування з прекрасним.

Хочеться вірити, що у вас, дорогі наші випускники 2017 року, усе складеться якнайкраще: любов до рідної землі, глибока шана до надбань предків, творча праця зроблять ваше життя щасливим, ви прославите рідне місто, ви творитимете новий світ, нову державу, примножуючи її добробут і красу. Та знайте:

Тут, в Золотоноші,
Вас завжди раді бачить від душі
Нехай відомі не в Америці й Європі,
Але найкращі люди на Землі –
Це ваші рідні вчителі!

Надія Баранник,
учитель української мова та літератури,
класний керівник 11-Б класу

Золотоніська гімназія випускний вечір 03 Золотоніська гімназія випускний вечір 05 Золотоніська гімназія випускний вечір 06 Золотоніська гімназія випускний вечір 07 Золотоніська гімназія випускний вечір 08 Золотоніська гімназія випускний вечір 09 Золотоніська гімназія випускний вечір 10