З вівторка вулицю Шевченка знову перекриють

Нарада комунальників, котра проводиться у міській раді щосереди, розпочалася цього разу з питання, котре нині турбує містян чи не найбільше – дороги та організація руху. Золотоніські шляховики в понеділок закінчили поточний ремонт вулиці Благовіщенська. Наразі фахівці «ЗолотоношаРемБуд» займаються заготівлею необхідних будматеріалів, щоб невдовзі розпочати поточний ремонт вулиці Обухова. Цими ж днями підопічні Володимира Клімова завершують повне оновлення дорожньої розмітки на вулицях Шевченка та Незалежності.

02

Із не дуже приємного для більшості містян, гостей міста та особливо перевізників – 27 червня знову розпочнеться активна діяльність на аварійному колекторі. Працівники генпідрядника цього дня почнуть розкопувати чергову ділянку задля заміни труб колектора, котра знаходиться біля будівлі Податкової. Роботи тут, нагадаємо, було вирішено не розпочинати, допоки шляховики не доведуть до нормального стану Благовіщенську, котра виконує роль об’їзного шляху. Зважаючи ж на масштаби, вулиця Шевченка з вівторка знову буде перекрита до завершення реконструкції 140-метрової ділянки.

Комунальники із КП «Міський Водоканал» нині активно готуються до проведення випускного балу на центральній площі, який відбудеться вже цієї суботи. Додатково, з нагоди очікуваного масового дозвілля випускників, в ніч з суботи на неділю в центрі міста та на вулиці Шевченка освітлення працюватиме до самого ранку.

01

Працівники ТОВ «380В» наразі модернізують та оптимізують систему живлення на центральній площі, монтуючи більш надійні вузли. Серед нагального: обпилювання дерев на шляху ліній електропостачання. В цьому питанні енергетики плідно співпрацюватимуть із Золотоніським РЕМ. Домовленість про це пролунала днями під час зустрічі заступника міського голови Олега Масла із новим очільником районних електромереж. Невдовзі також розпочнуть реорганізацію електросистеми та встановлення додаткових ліхтарів навколо літнього театру в парку Шевченка.

03