День медика: міська влада подарувала квартири двом лікарям

Справжній сюрприз підготували місцевим лікарям у стінах Міської ради на день медичного працівника під час урочистостей, що відбувались в Районному будинки культури минулого тижня. Цього року замість численних почесних грамот і традиційних в таких випадках електрочайників, Золотоноша презентувала двом молодим фахівцям сертифікати на отримання однокімнатних квартир у центрі міста. Задоволення не з дешевих, проте, на думку ініціаторів такого відзначення, подібні дії якнайбільше стимулюють лікарів для плідної багаторічної роботи на користь громади, а також підвищують престижність професії на місцевому рівні.

Вшановували золотоніських лікарів з нагоди професійного свята 16 червня. Урочистості відбулися чомусь у двох локаціях: Центральна районна лікарня та районна первинка базувалися в РБК, міський Центр надання первинної медико-санітарної допомоги приймав вітання в МБК. Посадовці РДА та депутат облради Вадим Гайович відзначили ряд медпрацівників почесними грамотами та подарунками, а головний лікар Сергій Примак тим часом розповів про новації ЦРЛ, що відбулися протягом останнього року. Мова йде, зокрема, про ремонтні роботи в терапії, відділенні невідкладної допомоги та про відкриття дуже важливого для Лівобережжя Центру гемодіалізу. Більшість робіт виконувалися за кошти Держбюджету завдяки сприянню обласної влади. Свою частку надавали і міський та районний бюджети. На черзі – ремонт пологового та хірургічного відділень.

Несподіванку принесла у своїх руках заступник міського голови Світлана Суддя. Подякувавши лікарям за нелегку працю, вона зі сцени передала сертифікати на квартири двом лікарям. Молодий хірург Ярослав Курятник та уролог Руслан Ахмедов зовсім скоро отримають своє житло на Благовіщенській 9. Цю новину надпозитивно зустрів увесь зал, порадівши за своїх колег.

Не лишив поза увагою медиків і народний депутат Владислав Голуб. Хоч і не квартири, але теж дуже потрібний і коштовний подарунок для лікарні: на сцену його помічниця урочисто викотила інвалідний візок та милиці.

– Можна, звісно ж, засипати лікарів купою почесних грамот від міського голови і міської ради, можна придбати декілька десятків дешевих електроприладів. Але ми пішли іншим шляхом. Місто вміє економити і вміло розпоряджатися своїми коштами, за що хвала нашим депутатам. То чому б не надати лікарям таку допомогу? В решті решт, всі ми часто собі ставимо риторичні питання про державне житло для медиків. Золотоноша поступово вирішує це питання, хто б там як не коментував ці події і наше начебто упереджене ставлення до медпрацівників, – коментує факт вручення сертифікатів міський голова Віталій Войцехівський.