Після ремонту Благовіщенської комунальники знову перекриють вулицю Шевченка

Дороги, нові знаки, колектор водовідведення – такі основні теми лунали на традиційній нараді комунальників, що відбулася сьогодні за очільництва начальника УЖКГ Олександра Флоренка.

Головне питання цих днів – поточний ремонт вулиці Благовіщенської, котрий розпочали виконувати фахівці «ЗолотоношаРемБуд». Директор підприємства Володимир Клімов повідомив, що у зв’язку з погіршенням погодних умов, шляховики напередодні так і не змогли розпочати асфальтування вже готових до процесу ділянок. Роботи перенесені на один день. Разом з тим, щоб не втрачати часу, у вівторок рембудівці активно розпочали підготовчі роботи до другого етапу капітального ремонту дворового проїзду п’ятиповерхівки на Січовій, 25. В рамках цього проекту також вже відремонтовано торотуар на перехресті вулиць Січова та Черкаська. Сьогодні ж нарешті розпочато і проведення асфальтних робіт на Благовіщенській.

золотоноша вулиця січова

Також, за словами Клімова, днями його організація вже отримала 30 нових дорожніх знаків для встановлення на вулицях міста. Зокрема, до переліку увійдуть вулиця Горького, а також Пушкіна, де буде інформаційно обладнано пішохідні переходи. Оновити парк дорожніх знаків мають і в Управлінні ЖКГ. В цьому випадку мова йде про аварійні знаки, потреба тимчасового встановлення яких часто-густо виникає на міських шляхах, зважаючи на ремонт колектора чи асфальтування певних ділянок.

Система водовідведення на вулиці Шевченка готується до другого етапу своєї реконструкції. Одразу після завершення робіт на Благовіщенській ділянка від перехрестя із Миколаївською до автобусної зупинки біля Податкової буде повністю розрита. Саме тут лишився шмат старого колектора, котрий і дав про себе знати після нещодавніх злив. Наразі фахівці лише очікують закінчення поточного ремонту об’їзної вулиці, щоб потім знову перекрити головну транспортну артерію. Всього, за словами очільника КП «Міський Водоканал» Сергія Кузнєцова, там буде замінено близько 140 метрів труб.

Колектор водовідведення 02

Рутинну повсякденну діяльність доповнює дотепер ліквідація лиха, котре накоїла негода минулого тижня. На річці Золотоношка комунальники мають прибрати три верби, що впали до водойми біля колишнього заводу металевих виробів. Нині вже готується спецтехніка. Енергетики із ТОВ «380В» протягом минулого тижня займалися вирішенням проблем після зливи у вигляді обірваних дротів. Замінили декілька ламп вуличного освітлення за заявками жителів, а також встановили три нових ліхтарі на вулиці Зої Космодем’янської. Програма освітлення в рамках проекту «Золотоноша власними руками» триває і нині свої заявки надали ще дві вулиці.