В Золотоніський гімназії запрацював перший франкомовний табір [ВІДЕО]

Вони приїхали за тисячі кілометрів, аби навчити українських дітей іноземним мовам. Другий рік поспіль в Україні організовують мовні табори. За вчителів – волонтери з усього світу. Працюють у маленьких населених пунктах, а живуть у сім’ях своїх учнів. 29 річний Максаніс Пеніге на кілька тижнів став вчителем Золотоніської гімназії. Для дітей він “місьє француз”, який допомагає опанувати мову і знайомить з культурою своєї країни. Вдома Максаніс був журналістом. Але захотілося побути вчителем і познайомитись з новою для себе країною, розповідає у своєму сюжеті 24 канал.

– Вирішив долучитися до табору, тому що я можу дати знання дітям та хочу відкрити для себе Україну, – зізнається волонтер.

У цьому франкомовному таборі 49 школярів різного віку. Усі вперше почули носія мови. І це хороший стимул вдосконалюватись. Схожі табори із залученням іноземців-викладачів уже другий рік впроваджує громадська організація “Global Office”. Вчителі разом із волонтерами готують цікаві теми, які діти із захопленням опановують.Цього року в Україну приїхало 600 іноземних волонтерів, які роз”їхалися усіма областями. Англійська, французька, німецька, іспанська тепер для кількох тисяч українських дітей стане ще доступнішою.

– Якщо ми зараз всі гуртом не візьмемося за освіту, ми залишимось в країні третього світу назавжди, – зазначила керівник фонду “Green education” Наталія Погожева.

Успішні українці із західною освітою також вчитимуть школярів. Вони покажуть як скласти резюме, підготуватись до іспитів і поїхати на навчання закордон. Стати учасником мовного табору може будь-який навчальний заклад України. Усе, що потрібно – це подати заявку. Головний критерій відбору простий – бажання вчителів і дітей вчитись та розвиватись.