Підсумки дня – 7-8 червня [ФОТО, ВІДЕО]

ЖКГЧимало лиха накоїла і не менше головного болю фахівцям додала потужна злива, котра накрила місто увечері 6 червня. Ліквідація її наслідків й стала головною темою традиційної тижневої наради комунальників. Роботи вистачило всім ще в переддень, а ранок за наслідками приданого лиха подарував місту ще більш неприємний сюрприз. Справжня НП трапилась на тому ж об’єкті, що й постраждав торік після аналогічної зливи. Мова йде про старий колектор водовідведення на вулиці Шевченка. Не встигли комунальники в переддень розпочати підготовку до повного відкриття руху, як вже вранці проїзну частину знову довелося перекривати.

колектор

ЖКГ. Від завтра, якщо дозволять погодні умови, розпочинається ремонт вулиці Благовіщенської. Перший етап – від перехрестя з Піддбуного до Миколи Негоди (екс-Колгоспна). Після закінчення цієї частини шляховики перейдуть на наступну.

Роботи триватимуть близько тижня. Ділянка перекриватиметься повністю і капітально. Водіям радять тимчасово користуватися вулицями Пушкіна та 23 Вересня-Богунського.

золотоноша вулиця благовіщенська

ЖКГ. Вже незабаром Золотоноша отримає подарунок від місцевої творчої молоді у вигляді каналізаційних люків в кольорах вишиванок та інших яскравих мотивів.

каналізаційний люк

ЖКГ. На вулиці Шелухіна шляховики закінчують капітальний ремонт дорожнього покриття.

золотоноша вулиця шелухіна

ЖКГ. Золотоніські рятувальники оновили гаражне приміщення місцевої пожежної частини.

Золотоноша пожежна частина

Суспільство. Німецькі друзі Золотоноші несподівано та оперативно вирішили проблему зі спеціалізованою лампою у відеоендоскопічному комплексі, подарованому ними Центральній лікарні торік. Під час приватного візиту до міста, група волонтерів та фахівців з Європи встановила спеціально привезену запчастину та навчила місцевий персонал виконувати такі ж дії в майбутньому.

stollberg zolotonosha 3

Спорт. Учасники Молодіжного клубу журналістики відзняли свій черговий сюжет. Цього разу Анна Вчорашня, Вікторія Кикоть та Яна Андрейко завітали на тренування місцевої школи кіокушин карате.

Культура. Майбутня золотоніська “Етнохата” на вулиці Баха отримала новий зовнішній вигляд. Автори проекту продовжують втілення своєї ідеї.

Золотоноша Етнохата

Освіта. Не можна уявити туриста який не цікавиться кухнею країни в якій він перебуває. Тож у п’ятницю темою першого франкомовного табору в Золотоніській гімназії стали “Кулінарні традиції та харчування французів”. Вивчивши та опрацювавши лексику цієї теми діти могли легко порівнювати рецепти української та французької кухні. Родзинкою цього дня стало виготовлення муляжів овочів та фруктів з солоного тіста і розучування пісень на цю тему.

золотоніська гімназія

Освіта. Healthy Way of Life! Bad Habits! Вчора в англомовному таборі Золотоніської санаторної школи-інтернату учні 3 класу розширювали свої знання про необхідність дотримання здорового способу життя, шляхів та способів збереження і зміцнення власного здоров’я. Вони розвивали навички монологічного та діалогічного мовлення та критичного мислення під час виконання комунікативно-інтерактивних вправ. Захід був спрямований на формування позитивного відношення до ведення здорового способу життя.

Сьогодні ж учні 10 класу займалися пошуковою та проектною діяльністю. Темами їх міні-проектів були: «Wide World of Sport», «Young Sport Stars», «Fun Facts about Sport», «Sport Superstitions», «Animal Sport»and «History of Football». Учні завзято підбирали та систематизували інформацію, обмінювалися досвідом та з цікавістю представляли свої проекти.

золотоноша санаторна школа-інтернат

Блоги. П’ятий рік поспіль у СШІТ №2 діє рейтингова система роботи класів. Моніторинг вихованості учнів відбувається за багатьма напрямками: участь у святах та фестивалях, олімпіадах та інтерактивних конкурсах, спортивних змаганнях та умінні спілкуватися. Кожен клас мріє стати переможцем рейтингової системи роботи класів. Адже учні, які мають першість – обов’язково вирушать у подорож. Про розважальну екскурсію столичного парку “Активна країна” переможців рейтингу – учнів 4-Б класу – розповідає заступник директора школи Мар’яна Ніщенко.

Золотоноша СШІТ №2 10

Кримінал. У провадженні поліції Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаській області перебуває кримінальне провадження за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України, а саме таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднана з проникненням у житло, вчинена повторно, за попередньою змовою групою осіб.

Досудовим розслідування встановлено, що за попередньою змовою злодії, скориставшись відсутністю власника, проникли в середину магазину на території міста, звідки здійснили крадіжку матеріально-технічних цінностей, а також грошових коштів, спричинивши матеріальної шкоди на загальну суму 12,423 грн. 50 коп. Злочинці були раніше судимими за вчинення злочинів проти власності, на шлях виправлення не стали та вчинили новий умисний злочин.

Вказаним особам 07.06.2017 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України, а саме таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднана з проникненням у житло, вчинена повторно, за попередньою змовою групою осіб. Досудове розслідування триває, підозрюваних взято під варту, їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 3 до 6 років.