Підсумки дня – 5-6 червня [ФОТО]

ЖКГ. Завтра о 9-й годині ранку на вулиці Шевченка буде відновлено рух транспорту. Вулиця буде відкрита до того часу, поки на Благовіщенській шляховики проводитимуть ремонт асфальтного покриття. Після цього Шевченка буде знову перекрито, а будівельні роботи на аварійному колекторі будуть продовжені.

колектор водовідведення

ЖКГ. На вулиці Шелухіна шляховики активно проводять капітальний ремонт дорожнього покриття. Сьогодні на цій вулиці з’явилися перші метри новенького асфальту.

золотоноша вулиця шелухіна

Економіка. Продовжується пошук шляхів розбудови та розвитку Індустріального парку “Золотоноша”. Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА спільно із нашою мерією подали концептуальну ноту на участь у проекті Європейського Союзу “Мери за економічне зростання”.

national cooperation

Спорт. В спортивному комплексі черкаського “Азоту” золотоніські волейболісти довели, що вони найсильніші відразу в двох турнірах: відкритих чемпіонатах області серед основних та ветеранських колективів. Якщо в головному турнірі команду “Трансгаз” перемогли мінімальними зусиллями з рахунком 3:0, то ветеранам для тріумфу над черкаським “Соколом” знадобилися всі 5 партій. Перемога з рахунком 3:2 засвідчила гарне досягнення – золотоніський “Златогор” в цьому сезоні переміг в усіх турнірах, в яких приймав участь. До двох обласних додаємо відкритий черкаський міський, а також золотоніську першість.

ВК Златогор

Суспільство. Міський голова Золотоноші разом з групою депутатів приватно завітав на позиції воїнів 156 зенітного ракетного полку, котрі нещодавно приїхали на ротацію до зони проведення АТО. Делегація у складі Віталія Войцехівського, Сергія Кузнєцова, Валерія Федорця та Віктора Душки відвідала Донбас минулого тижня. Мета поїдки цілком логічна – деяка допомога військовим, а також банальна людська увага до земляків. Екіпаж під проводом незмінного водія Олексія Дробязка привіз набори інструментів для більш якісного налагодження побуту. Мова йде, зокрема, про такі звичні речі, як сокири, пилки, колуни, молотки, електроди для зварювання, гвіздки, вапно та тисячу мішків.

01

Суспільство. До Міжнародного дня захисту дітей представники Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля відвідали Кропивнянський дитячий будинок, розташований у Золотоніському районі. Захід розпочався яскравим концертом, у якому взяли участь творчі колективи навчального закладу. Потім працівники та курсанти ЧІПБ подарували дітям солодощі та провели з малечею різні конкурси.

ЧІПБ Кропивна

Освіта. Талановита молодь зібралася у великій сесійній залі черкаського Будинку рад на урочистій церемонії нагородження переможців та фіналістів Всеукраїнського конкурсу наукових робіт Малої академії наук та олімпіад з предметних дисциплін. Традиційно, завершуючи навчальний рік, підводяться підсумки участі учнів у Всеукраїнських предметних олімпіадах, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН, відзначаються ті, хто своєю інтелектуальною працею прославляє Черкащину. Серед переможців всеукраїнських предметних олімпіад є учень 9-Б класу Золотоніської спеціалізованої школи №1 – Віталій Веремієнко, який здобув ІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді з економіки.

віталій веремієнко

Освіта. Цими днями в Золотоніській гімназії навчання іноземній мові поєднується з кращими виховними методиками, процес пізнання – з відпочинком. На базі пришкільного табору “Сонечко” розпочав роботу табір з вивчення англійської мови “Wonderland“. Учні мають змогу брати участь в ігрових програмах – подорожах, вікторинах, мовознавчих калейдоскопах, конкурсах міні-проектів. Щоденно діти поринають в загадковий поки що світ англійської мови. Робота табору побудована таким чином, що протягом трьох занять молодші школярі згадують що вони вже вивчили під час занять у школі і опановують нову лексику за темою в ігрових, комунікативних ситуаціях, піснях і проектних роботах. Вивчати нове малюкам допомагає казковий герой Magic Bunny.

золотоніська гімназія табір wonderland