Світлана Буряк » Свято інтелекту, гордості й таланту

Цікавий та дещо дивний шкільний календар: коли добрі господарники ще лише радіють першим сходам посіяного, то гімназійний травень – це пора обжинків, підведення підсумків.

Цей рік був цікавим на нововведення, креативні проекти та напрочуд щедрим на успіхи, злети і перемоги. Доброю традицією в нашій школі стало саме наприкінці навчального року збиратися гімназійною родиною для проведення свята спільної радості і гордості, свята  інтелектуального врожаю, звеличення знань. А говорити було про що: Золотоніська гімназія ім. С.Д. Скляренка – переможець міського рейтингу за результатами обласних предметних олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої Академії Наук.

У “копілці” здобутків 15 призових місць на обласних предметних олімпіадах та 9 перемог на конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН. Номінацію “Інтелектуальний потенціал суспільства” представили майбутні випускники: Міщенко ДіанаСинявська ТетянаРудь ОлексійВялков ІлляШнурко Ольга. У номінації “Інтелектуальна надія” вибороли першість Жорнова Дарина (9-А), Пліс Анна (9-А), Салов Нікіта (8-А), Грязон Софія (7-Б), Братчик Єлізавета (10-А), Горобець Вікторія (10-А), Вірста Анастасія (10-А), Черненко Марина (10-Б), Іванченко Владислава (9-А), Пузєєв Максим (8-А), Баннікова Марина (9-Б). Серед юних дослідників успішно себе проявив учень 9-А класу Харь Максим.

Наші переможці були винагороджені гучними оплесками, грошовими преміями, пісенними дарунками, таночком-вітанням від майбутньої першокласниці Валерії Гриб. Від душі повеселили присутніх і маленькі джентельмени з 4-В, і веселі 5-ти класники сучасною виставою про Наталку-Полтавку. Теплий виступ колишніх успішних випускниць Денисюк Іванни та Кучинської Дарини змусив усіх щиро погодитись, що у нашій школі – особлива, неповторна атмосфера співпраці вчителів, учнів, батьків, яка об’єднує в один дружній колектив, а для майбутніх випускників – надійна стартова площадка для творчих злетів, ідей, креативних проектів.

Беззаперечно, піднятися на вершину слави допомогли здібним учням, як особистісні якості: наполегливість, жага знань, уміння сконцентруватися, так і постійна допомога та підтримка справжніх фахівців своєї справи-талановитих гімназійних вчителів. Кого як не їх,наших рідних,слід вважати співавторами успіху. Уклінне СПАСИБІ нашим творчим, обдарованим, креативним гімназійним Вчителям: Майї Зуєвій, Надії Лівератос, Анні Мірошник, Вікторії Котко, Валентині Гусак, Світлані Заєць, Ользі Скрипник, Зінаїді Куриленко, Сергію Різнику, Ірині Кононець, Світлані Бузовській, Людмилі Ковтуненко, Івану Скрипнику, Світлані Лучаніновій, Надії Вертипорох, Анні Гаврюшенко.

Дякуємо нашому ініціативному керівнику – Любові Денисюк, яка підтримує гімназійну молодь та щиро радіє творчим успіхам та злетам гімназистів.

Ніхто достеменно не знає як складеться доля наших школярів-ерудитів, але одне можу впевнено сказати, що всі вони стануть хорошими людьми, щирими, вдячними своїм наставникам. Сьогоднішнє свято підтверджує цю думку. Багатою і щедрою на таланти буде наша золотоніська земля,коли ростуть на ній такі розумні кмітливі допитливі діти.

світлана бурякСвітлана Буряк,
заступник директора Золотоніської гімназії
з науково-методичної роботи

Золотоніська гімназія 01 Золотоніська гімназія 02 Золотоніська гімназія 03 Золотоніська гімназія 04 Золотоніська гімназія 05 Золотоніська гімназія 06