Артем Кухаренко представив Черкащину на конференції з безоплатної правової допомоги

Днями у Хмельницькому представники центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, громадських організацій з усієї України поділитися успішним досвідом взаємодії в організації юридичної підтримки мешканцям територіальних громад. Черкащину на зустрічі представив голова Подільської сільської ради Артем Кухаренко.

Зібрання ініціювали комітет Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя, Міністерство юстиції України, Координаційний центр з надання правової допомоги за підтримки Хмельницької обласної ради. 

Очікується, що усі найкращі практики та рекомендації увійдуть до методичного посібника, який, насамперед, отримають фахівці центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та в подальшому працівники органів місцевого самоврядування.

Як розповів Віктор Левицький, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Черкаській області, сьогодні на Черкащини прийнято 8 програм та продовжується активне налагодження взаємодії з органами державної влади та громадськими організаціями у розробленні, прийнятті та реалізації програм надання безоплатної правової допомоги.

Нині Україна має власний напрацьований протягом п’яти років досвід надання безоплатної правової допомоги. Розроблено також відповідні програми, які допомагають громаді, органам місцевого самоврядування та виконавчої влади, провайдерам безоплатної правової за допомогою практичних інструментів вирішувати нагальні проблеми.

Артем Кухаренко